تریلر هنگام عرضه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس با هنرنمایی ستاره‌ی Get Out منتشر شد

به رویایت رنگ واقعیت ببخش!

مایکروسافت ساعاتی قبل تریلر هنگام عرضه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس با هنرنمایی ستاره‌ی Get Out را در فضای مجازی منتشر کرد.

اگر سخت‌گیری را کنار بگذاریم، می‌توان گفت طی سال‌های گذشته سونی در زمینه‌ی بازاریابی عملکرد بسیار بهتری نسبت به رقیب خود داشته است. برای اثبات این ادعا می‌توان به دو تریلر Feel The Power Of Pro و Feel the Power of PlayStation اشاره کرد که در ترتیب در نوامبر سال ۲۰۱۹ و فوریه‌ی امسال در فضای مجازی منتشر شده و جدا از بازدید بالا، بازخوردهای مثبتی را دریافت کردند. مایکروسافت که به برتری سامورایی‌ها واقف بوده، طی ماه‌های اخیر سعی کرده ورق را به سود خود بازگرداند.

دیروز بود که مایکروسافت وعده داد طی ۲۴ ساعت آینده کلیپ تبلیغاتی جدیدی با محوریت کنسول‌های نسل نهمی‌اش منتشر خواهد کرد. این شرکت آمریکایی به وعده‌ی خود عمل کرد و در زمان بازه‌ی زمانی تعیین شده، تریلر هنگام عرضه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس را به اشتراک گذاشت. این ویدیو بیش از یک دقیقه زمان داشته و در ابتدا دنیل کالویا (Daniel Kaluuya) را به تصویر می‌کشد. او با نقش‌آفرینی در فیلم Get Out توانست به نامی مشهور در میان علاقه‌مندان به سینما تبدیل شود. در ابتدای تریلر کالویا را می‌بینیم که ظاهرا از سر کار به خانه برگشته است. پس از انداختن کوله پشتی در یک گوشه، هدست را روی سر خود گذاشته و سپس کنترلر را به دست می‌گیرد. به محضو اینکه دکمه‌ی روشن شدن کنسول را می‌فشارد، اتفاقات عجیب شروع به رخ دادن می‌کنند.

در کسری از ثانیه دنیای پیرامون تغییر کرده و ناگهان خود را در حال سقوط از آسمان می‌بیند تا اینکه در فاصله‌ی چند متری از سطح اقیانوس توقف می‌کند. اگرچه محیط اطراف به صورت کامل نشان داده نمی‌شوند اما ظاهرا دنیل کالویا به دنیای Assassin’s Creed Valhalla انتقال داده شده است. سپس بار دیگر به سمت آسمان کشیده شده و چند لحظه‌ی بعد او را با لباس مستر چیف می‌بینیم که روی یک سیاره فرود آمده و قدم می‌زند. این شرایط ادامه دارد تا اینکه بار دیگر به آسمان برده می‌شود. در همین حین، به موجودی عظیم شده که قادر است با انگشتان دست خود سیاره‌ی زمین را تکان دهد. نهایتا کالویا به ابعاد طبیعی خود بازگشته و در میان ساختمان‌های یک شهر به پرواز در می‌آید.

در نگاه اول، تریلر هنگام عرضه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس روند عجیبی دارد اما با کمی دقت به راحتی می‌توان به ایده‌ی اصلی آن پی برد. تیم تبلیغاتی ایکس‌باکس سعی دارد با چنین تبلیغی بگوید محصولات جدیدشان تجربه‌های واقع‌گرایانه‌ای را ارائه می‌دهند؛ به قدری واقع‌گرایانه که کاربر در هنگام انجام بازی‌ها حس می‌کند داخل جهانش قرار دارد. جدا از این، جلوه‌های ویژه‌ی به کار رفته برای ساخت صحنه‌ها بسیار چشم‌نواز بوده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا