#مهسا_امینی

آیا انتقال اطلاعات پلی‌استیشن 5 به وسیله‌ی USB امکان‌پذیر است؟

به فضای ابری سلام کنید

قیمت PS5

رسانه‌ی Polygon اطلاعات جالبی از بخش ذخیره‌سازی و انتقال اطلاعات پلی‌استیشن 5 به‌دست آورده و آن را فاش کرده است.

زمان زیادی تا عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهم به سراسر دنیا باقی نمانده و همه برای این اتفاق هیجان‌زده هستند. به دنبال نزدیک شدن به تاریخ انتشار این کنسول‌ها، هر روز اطلاعات تازه‌ای از آن‌ها فاش می‌شود. به تازگی جزئیات مهمی درمورد نحوه‌ی انتقال اطلاعات پلی‌استیشن 5 منتشر شده که توجه زیادی را به‌خود جلب کرده است. همان‌طور که می‌دانید، سونی قبل‌تر اعلام کرده بود امکان انتقال اطلاعات و فایل ذخیره‌ شده‌ی بازی‌ها، از پلی‌استیشن 4 به پلی‌استیشن 5 وجود دارد. به نظر می‌رسد جابه‌جایی اطلاعات از پلی‌استیشن 5 به کنسول‌های دیگر با چالش‌هایی مواجه بوده و روشی که سونی برای این انتقال درنظر گرفته، احتمالا باب میل همه نخواهد بود.

به تازگی رسانه‌ی Polygon عکسی منتشر کرده که محتوای آن از نحوه‌ی انتقال اطلاعات در پلی‌استیشن 5 خبر می‌دهد. در واقع، کاربران قادر نخواهند بود از طریق USB فایل‌ موردنظر خود را جابه‌جا کنند. گزینه‌ای که سونی درنظر گرفته، انتقال اطلاعات به‌وسیله‌ی فضای ابری و سرویس اشتراکی پلی‌استیشن پلاس است. البته، شایان ذکر است که انتقال فایل‌ها از پلی‌استیشن 4 به پلی‌استیشن 5 از طریق USB امکان پذیر بوده اما برعکس این فرایند احتمالا ممکن نخواهد بود. کاربران باید عضویت سرویس پلی‌استیشن پلاس را داشته باشند تا بتوانند از فضای ابری استفاده کنند و اطلاعات خود را از کنسول نسل نهمی سونی انتقال دهند.

پلی‌استیشن 5

طبق اعلام سونی، کنسول پلی‌استیشن 5 قرار است از تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۲ آبان) در آمریکای شمالی، استرالیا و شرق آسیا و در ۱۹ نوامبر (۲۹ آبان) در سایر نقاط جهان منتشر شود.

اگر می‌خواهید با کنسول مورد انتظار سونی بیشتر آشنا شوید، اخیرا مطلب جالبی در سرگرمی منتشر شده که ۱۰ حقیقت پلی‌استیشن 5 را عنوان کرده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا