1%
  • 0/10

حراج هالووین پلی استیشن بیش از ۵۰۰ محصول متفاوت را شامل می‌شود

این حراج مدت زیادی برقرار نیست

حراج هالووین پلی استیشن بیش از ۵۰۰ محصول متفاوت را شامل می‌شود ۰ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
حراج هالووین پلی استیشن

حراج هالووین پلی استیشن بتازگی آغاز شده و قیمت بیش از ۵۰۰ محصول متفاوت را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

فروشگاه‌ها معمولاً با نزدیک به شدن به اواخر اکتبر محصولات خود را به مناسبت هالووین تخفیف زده و با قیمت پایینتری می‌فروشند. فروشگاه دیجیتالی پلی استیشن از این قاعده مستثنا نبوده و طی سال‌های گذشته حراج هالووین را برای کاربران خود برگزار کرد؛ اتفاقی که مطابق انتظار امسال هم رخ داده است.

حراج هالووین پلی استیشن اخیراً آغاز شده و بیش از ۵۰۰ محصول را شامل می‌شود. رویداد هالووین با المان‌های ترسناک گره خورده و به همین دلیل، اکثر محصولاتی که در لیست حراج قرار دارند، ترسناک هستند؛ برای مثال می‌توان به بهترین بازی‌های پلی استیشن 5 و حتی برخی از بهترین عناوین پلی استیشن 4 اشاره کرد. به این موارد باید کاهش قیمت بسته‌های الحاقی را افزود.

نسخه دیلاکس ریمیک Resident Evil 4 پس از تخفیف ۳۰ درصدی حالا ۴۹ دلار قیمت دارد. این محصول اوایل سال جاری میلادی به بازار آمد و در مقایسه با نسخه اصلی پیشرفت‌های چشمگیری در حوزه‌های جلوه‌های بصری و گیم پلی داشته و حتی سیستم ساخت و ساز یا کرفتینگ به آن اضافه شده است. داستان هم روی تلاش‌های لیان اس کندی برای یافتن دختر رئیس جمهور تمرکز دارد.

نسخه استاندارد Diablo 4 کاهش قیمت داشته و حالا با پرداخت ۵۲ دلار می‌توان پای تجربه‌اش نشست. دیگر عنوان شاخصی که در لیست حراج دیده می‌شود، نسخه استاندارد Dying Light Stay Humen است که پس از تخفیفی ۵۰ درصدی، حالا ۳۰ دلار قیمت دارد. به این موارد باید Days Gone ، Monster Hunter Rise ،Batman: Arkham Collection و Doom Eternal را اضافه کرد. در ضمن، برای مشاهده لیست کامل حراج می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

لازم به ذکر است حراج هالووین پلی استیشن تا پایان روز یک نوامبر (مصادف با ۱۰ آبان) برقرار بوده و پس از آن تمامی قیمت‌ها به حالت اولیه بازمی‌گردد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments