#مهسا_امینی

پریانکا چوپرا به جمع بازیگران فیلم The Matrix 4 اضافه شد

بازیگران این فیلم هفته‌ها برای صحنه‌های اکشن در حال تمرین بوده‌اند

پریانکا چوپرا The Matrix 4

طبق گزارش‌های به دست آمده، پریانکا چوپرا جونز هنرمند سرشناس فیلم‌های بالیوود به تازگی به جمع بازیگران فیلم The Matrix 4 اضافه شد.

پریانکا چوپرا جونز بازیگر ۳۷ ساله‌ی هندی است که بیشتر در سینمای بالیوود بازی می‌کند. او در کارنامه‎‌ی خود در فیلم‌ها و سریال‌های آمریکایی هم مشارکت داشته که از این عناوین می‌توان به حضور او در سریال Quantico شبکه‌ی AMC به عنوان شخصیت اصلی این مجموعه اشاره کرد.

حال طبق گزارش‌های منتشر شده، این بازیگر هندی در فیلم The Matrix 4 هم ایفای نقش می‌کند. از جزئیات و کاراکتر احتمالی او در این فیلم سینمایی چیزی در دست نیست ولی به نظر می‌رسد که پریانکا چوپرا هفته‌ها در کنار دیگر بازیگران فیلم در تمرینات برای حضور در صحنه‌های اکشن، مشارکت داشته است.

از دیگر هنرپیشه‌های این فیلم می‌توان به بازگشت بازیگران اصلی آن یعنی کیانو ریوز در نقش نیو، کری-ان ماس در نقش ترینیتی و جیدا پینکت اسمیت در نقش نایوبی اشاره کرد. نیل پاتریک هریس و یحیی عبدالمتین هم در این فیلم حضور خواهند داشت و نقش‌های آن‌ها مانند پریانکا چوپرا هنوز مشخص نشده است.

از اخبار ناراحت کننده‌ای که در این اواخر از فیلم ماتریکس ۴ منتشر شده، می‌توان به عدم حضور هوگو ویوینگ اشاره کرد. ویوینگ در سه‌گانه‌ی ماتریکس در نقش مامور اسمیت حضور داشت. او به دلیل تداخل زمانی با دیگر کار‌های خود نمی‌تواند در این فیلم بازی کند.

فیلم سینمایی The Matrix 4 در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۱ می ۲۰۲۱) به کارگردانی لیلی واچوفسکی در سراسر جهان اکران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا