1%
  • 0/10

جزئیات تازه‌ای از نسخه‌ی بازسازی فیلم Power Rangers فاش شد

تنوع نژادی در میان بازیگران بیشتر از گذشته خواهد شد

جزئیات تازه‌ای از نسخه‌ی بازسازی فیلم Power Rangers فاش شد ۰ ۲۲ تیر ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
نسخه‌ی بازسازی فیلم Power Rangers

با توجه به اطلاعاتی که به‌تازگی از نسخه‌ی بازسازی فیلم Power Rangers لو رفته است، تعداد اعضای گروه احتمالا بیشتر از پنج نفر خواهد بود.

سیبن برندز که صاحب فرنچایز پاور رنجرز محسوب می‌شود، در سال ۲۰۱۹ میلادی همکاری خود را با بندای نامکو به اتمام رساند و قراردادی را با هازبرو امضا کرد. یکی از نتایج این قرارداد، تولید بیست و هشتمین فصل Power Rangers بود که قرار است تحت عنوان Power Rangers: Dino Fury در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ میلادی روی آنتن برود. داستان این فصل روی گروه کاملا جدیدی از شخصیت‌ها تمرکز دارد که منشا قدرتشان به دایناسورهای ماقبل تاریخ مربوط می‌شود. با در نظر گرفتن اینکه ادامه‌ی سریال ساخته می‌شود، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر تلاش دوباره‌ی سیبن برندز در حوزه‌ی آثار سینمایی به وجود آمد؛ گمانه‌زنی‌هایی که ظاهرا درست بوده‌اند.

وب سایت The Illuminerdi چندی پیش با انتشار یک گزارش جزئیات تازه‌ای را از نسخه‌ی بازسازی فیلم Power Rangers افشا کرد. با توجه به آن مطلب، علاقه‌مندان به فرنچایز پاور رنجرز می‌توانند منتظر معرفی شخصیت‌ها و بازیگران کاملا جدیدی باشند. تعداد اعضای گروه هم این بار پنج نفر نخواهد بود و احتمالا شاهد دستیابی تعداد بیشتری از نوجوانان به قدرت‌های فراانسانی خواهیم بود. هازبرو همچنین قصد دارد در جریان ساخت فیلم تمرکز ویژه‌ای روی تنوع نژادی قرار دهد. از همین رو، نه تنها بازیگرانی از نژادهای مختلف پذیرفته خواهند شد، بلکه تعدادی از شخصیت‌های متعلق به اقلیت‌های جنسیتی هم در داستان حضور دارند. دیگر تغییر مهمی که در نسخه‌ی بازسازی شاهد خواهیم بود، به رهبر گروه مربوط می‌شود. در گذشته یک فرد مذکر رهبری را بر عهده می‌گرفت اما هازبرو این بار می‌خواهد از یک شخصیت مونث برای مدیریت گروه استفاده کند.

جزئیات لو رفته از نسخه‌ی بازسازی فیلم Power Rangers به همین موارد ختم نمی‌شود. در ادامه‌ی گزارش The Illuminerdi به حضور لرد زد اشاره شده که شخصیت منفی یا آنتاگونیست داستان است. لباس مخصوص اعضای گروه هم تنها یک نوع نبوده و لباس‌های مخصوص متفاوتی را در جریان فیلم شاهد خواهیم بود. انواع زوردها (اصطلاحی برای اشاره به ربات‌های غول‌پیکر که توسط اعضای گروه مورد استفاده قرار می‌گیرند) هم بخشی از داستان هستند. دو نکته‌ی مهم دیگر پیرامون این اثر علمی تخیلی وجود دارد: نکته‌ی اول اینکه احتمالا شامل المان‌های مرتبط با سفر در زمان خواهد شد؛ مورد دوم و پایانی هم اینکه سازندگان احتمالا نیوزیلند را به عنوان لوکیشن فیلمبرداری انتخاب کرده‌اند. توجه داشته باشید این پروژه در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار داشته و احتمال تغییر جزئیات وجود دارد.

نسخه‌ی بازسازی را شرکت پارامونت پیکچرز جلوی دوربین می‌برد، در حالی که لاینزگیت وظیفه‌ی ساخت Power Rangers محصول سال ۲۰۱۷ را بر عهده داشت. این اثر علی‌رغم برخوردار بودن از نام‌های شناخته‌شده‌ای مانند الیزابت بنکس (Elizabeth Banks)، برایان کرانستون (Bryan Cranston)، نائومی اسکات (Naomi Scott) و بکی جی (Becky G) در تیم بازیگری، بازخوردهای منفی‌ای را دریافت کرد و نهایتا ۱۴۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments