#مهسا_امینی

بیست و هشتمین فصل Power Rangers رسما معرفی شد

هازبرو از لباس رسمی شخصیت‌های اصلی رونمایی کرد

بیست و هشتمین فصل Power Rangers

شرکت هازبرو ساعاتی قبل به‌طور رسمی از بیست و هشتمین فصل Power Rangers با نام Dino Fury رونمایی کرد. این فصل سال ۲۰۲۱ پخش خواهد شد.

سیبن اینترتینمنت در سال ۱۹۹۳ میلادی با الهام از سریال ژاپنی Super Sentai اثری تلویزیونی تحت عنوان Mighty Morphin’ Power Rangers را تولید کرد که بسیار مورد توجه قرار گرفت. سازندگان این سریال آمریکایی هر از چند گاهی به سراغ شخصیت‌ها و فضایی کاملا جدید می‌روند. همین موضوع هم به آن‌ها اجازه داده تا طی دهه‌های گذشته مجموعا بیست و هفت فصل از آن را بسازند. فصل‌های بیست و ششم و بیست و هفتم که با نام Power Rangers Beast Morphers شناخته می‌شود، چندی پیش از شبکه‌ی نیکلودئون پخش شدند.

محبوبیت بسیار بالای پاور رنجرز در میان مخاطبان آمریکایی، سازندگان را به سمت گسترش فرنچایز خود در مدیوم‌های دیگر سوق داد. همین موضوع هم باعث شد در سال ۲۰۱۷ میلادی فیلمی لایو اکشن تحت عنوان Power Rangers روی پرده‌ی نقره‌ای برود. این اثر به هیچ وجه مطابق انتظارات عمل نکرد و جدا از دریافت بازخوردهای منفی از سوی مخاطبان و منتقدان، به یک شکست تجاری تبدیل شد. با این حال، هازبرو در حال ساخت یک اقتباس سینمایی جدید است که ارتباطی با آثار قبلی ندارد. علاوه بر این، چندی پیش یک کراس‌اُور با بازی Animal Crossing: New Horizons انجام شد که به کاربران اجازه می‌داد از آیتم‌های تزئینی با محوریت این فرنچایز علمی تخیلی استفاده کنند.

هازبرو و سیبن فیلمز اخیرا بیست و هشتمین فصل Power Rangers را معرفی کردند که قرار است تحت عنوان Power Rangers: Dino Fury در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ میلادی روی آنتن برود. این محصول با الهام از Kishiryu Sentai Ryusoulger یکی از سریال‌های ساخته شده بر اساس Super Sentai تولید می‌شود و درباره‌ی گروه جدیدی از شخصیت‌ها است که باید مقابل یک تهدید فرازمینی بایستد. در حال حاضر اطلاعاتی از بازیگران یا دست‌اندرکاران موجود نیست اما تصاویر مربوط به لوگوی سریال و همچنین طراحی لباس‌های مخصوص ابرقهرمانان در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است. در ادامه می‌توانید خلاصه‌ی رسمی داستان و سپس تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید:

وقتی ارتشی از موجودات قدرتمند و بیگانه به زمین حمله کرده و زندگی ما را تهدید می‌کنند، تیمی کاملا جدید از پاور رنجرزها استخدام می‌شوند تا جلوی آن‌ها را بگیرند؛ گروهی که منشا قدرتشان به دایناسورهای ماقبل تاریخ مربوط می‌شود.

چهارمین بار است که سازندگان Power Rangers برای ساخت یک فصل جدید از تم دایناسور استفاده می‌کنند. پیش از این، فصل‌های Mighty Morphin Power Rangers ،Power Rangers Dino Thunder و Power Rangers Dino Charge چنین ویژگی داشتند. در ضمن، این سه فصل با فاصله‌ی یازده سال از یکدیگر پخش شده بودند اما فاصله‌ی زمانی بین Power Rangers Dino Charge و Power Rangers: Dino Fury شش سال خواهد بود؛ البته اگر بحران جهانی کرونا روند تولید این محصول جدید را تحت تاثیر قرار ندهد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا