1%
  • 0/10

خالق جان ویک داستان سریال Dungeons & Dragons را می‌نویسد

اقتباس D&D در دست ساخت است

خالق جان ویک داستان سریال Dungeons & Dragons را می‌نویسد ۰ ۲۹ دی ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
سریال Dungeons & Dragons

یک مجموعه تلویزیونی بر اساس بازی محبوب Dungeons & Dragons قرار است ساخته شود. طبق اطلاعات به‌دست‌آمده نویسنده سریال Dungeons & Dragons کسی نیست جز Derek Kolstad که همه او را به خاطر خلق فرنچایز جذاب و محبوب جان ویک می‌شناسیم.

این مجموعه بازی که در میان طرفداران به D&D نیز معروف شده، اثری با ساختار مشخص است که درعین‌حال به بازیکنان اجازه می‌دهد سناریوهای متفاوتی را اجرا کنند. مجموعه Dungeons & Dragons از سال ۱۹۷۴ کار خود را شروع کرده اما رشد ۲۰ درصدی فروش این مجموعه در سال‌های اخیر باعث شده تا این بازی یک تجدید حیات دوباره داشته باشد.

البته قسمتی از این تجدید حیات و موفقیت را می‌توان به سه فیلم گذشته این مجموعه یعنی Dungeons & Dragons که در سال ۲۰۰۰ اکران شد، Dungeons & Dragons: Wrath of The Dragon Gold که در سال ۲۰۰۵ اکران شد و Dungeons & Dragons 3: The Book ofVile Darkness که در سال ۲۰۱۲ اکران شد، نسبت داد و همین امر سبب شده تا سازندگان به موفقیت این سریال لایو اکشن امیدوار باشند.

به گزارش THR، استودیو Hasbro قصد دارد که یک سریال لایو اکشن از مجموعه Dungeons & Dragons بسازد و آن‌ها برای این‌که این کار را به‌بهترین شکل انجام دهند، اقدام به استخدام Derek Kolstad برای نوشتن داستان آن کرده‌اند. از آنجایی که این پروژه هنوز در مراحل اولیه تولید و توسعه قرار دارد، هیچ اطلاعات بیشتری از بازیگران و داستان آن در دست نیست و باید منتظر بود تا به‌مرور اخبار بیشتری از سریال Dungeons & Dragons که پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۲۲ منتشر شود، اعلام شود. همچنین بر اساس برخی شایعات توسعه‌دهندگان این بازی قصد دارند که آثار سینمایی و تلویزیونی بیشتر از این مجموعه بسازند که هیچ اطلاعاتی هنوز در خصوص این عناوین منتشرنشده است.

حال باید منتظر بمانیم تا ببینیم خالق ماجراهای جان ویک چه داستانی را برای این لایو اکشن مد نظر دارد و چگونه نظر مخاطبان و منتقدان را جلب خواهد کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments