1%
  • 0/10

نخستین جزئیات از داستان فیلم جدید Transformers منتشر شد

کارگردان Creed 2 این فیلم را جلوی دوربین می‌برد

نخستین جزئیات از داستان فیلم جدید Transformers منتشر شد ۰ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
داستان فیلم جدید Transformers

وب سایت The Illuminerdi در گزارش اخیر خود نخستین جزئیات را از داستان فیلم جدید Transformers به اشتراک گذاشت.

مایکل بی (Michael Bay) که ساخت فیلم‌های Bad Boy را در پرونده‌ی حرفه‌ای خود داشت، اولین لایو اکشن ترنفسورمرز را ساخت و در سال ۲۰۰۷ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای برد. در پی موفقیت‌های تجاری این فیلم، پارامونت پیکچرز و هاسبرو به ساخت قسمت‌های بعدی چراغ سبز نشان دادند. موفقیت‌های ترنفسورمرز در سینما ادامه داشت تا اینکه Transformers: The Last Knight منتشر شد و در زمینه‌ی بازخوردهای دریافتی و میزان فروش، بدترین عملکرد را در مقایسه با فیلم‌های پیشین به ثبت رساند. در پی این اتفاق، استودیوهای سازنده تصمیم گرفتند مسیر متفاوتی را در پیش گرفته و مجموعه را با اکران Bumblebee ریبوت کنند.

Bumblebee، در باکس آفیس جهانی رقمی معادل ۴۶۸ میلیون دلار را به ثبت رساند، در حالی که ۱۳۰ میلیون دلار هزینه‌ی ساختش بود. اولین اقتباس سینمایی بامبل‌بی در مقایسه با فیلم‌های پیشین بسیار کمتر فروخت اما دریافت بازخوردهای مثبت از سوی منتقدان و مخاطبان، تهیه‌کنندگان را به آینده امیدوار کرد. از همین رو، قسمت بعدی در دست ساخت قرار دارد. استیون کیپل جونیور (Steven Caple Jr) وظیقه‌ی کارگردانی اثر مزبور را به دست گرفته است. در پرونده‌ی کاری او ساخت Creed 2 دیده می‌شود. جوبی هارولد (joby Harold) نویسنده‌ی بریتانیایی هم روی فیلمنامه کار می‌کند. او قبلا در تیم نویسندگی King Arthur: Legend of the Sword و Robin Hood 2018 حضور داشت.

وب سایت The Illuminerdi به واسطه‌ی یک گزارش اختصاصی نخستین جزئیات را از داستان فیلم جدید Transformers به اشتراک گذاشت. برکستر تیمبرلیک (Braxter Timberlake) در ابتدای متن مدعی شد فیلم مزبور مراحل ساخت را با نام موقت Transformers: Beast Alliance پشت سر می‌گذارد. او سپس گفت داستان بخشی از تایملاین فیلم Bumblebee بوده و در دهه‌ی ۹۰ میلادی جریان دارد. تیمبرلیک همچنین بیان کرد فیلمنامه تعدادی از المان‌های زیرژانر سرقت را شامل شده و اتفاقاتش در لوکیشن‌های مختلفی از جمله بروکلین و آمریکای جنوبی دنبال می‌شود. در ضمن، خبری از چارلی واتسون با نقش‌آفرینی هایلی استاینفیلد (Hailee Steinfeld) نیست. این شخصیت نخستین بار در اقتباس سینمایی بامبل‌بی معرفی شده بود.

استیون کیپل جونیور و تیم تولید برای شخصیت‌های اصلی فیلم جدید ترنسفورمرز به دنبال یک بازیگر مرد و یک بازیگر زن می‌گردند. طبق توضیحات ارائه شده، بازیگر مرد باید حدودا ۲۵ سال سن داشته و آفریقایی-آمریکایی یا لاتین باشد. بازیگر زن هم باید مقداری مسن‌تر بوده و ظاهرش به گونه‌ای باشد که بتواند نقش یک فرد اصالتا نیویورکی را ایفا کند. تیم تولید در حال حاضر مشغول یافتن بازیگران مورد نیاز و امضای قرارداد همکاری با آن‌ها است تا پروژه را در اواخر بهار یا اوایل تابستان سال جاری میلادی جلوی دوربین ببرد.

انتخاب Transformers: Beast Alliance به عنوان نام موقت فیلم جدید باعث به وجود آمدن بحث‌هایی میان طرفداران قدیمی شده است. گروهی از آن‌ها می‌گویند زیرعنوان Beast Alliance به حضور آتوبات‌ها و دیسکپتیکان‌ها در جریان داستان اشاره دارد. اگر به یاد داشته باشید، فیلم Bumblebee تنها بامبل‌بی را به تصویر کشید. گروهی دیگر از طرفداران هم معتقد هستند اقتباس تازه‌ی ترنسفورمرز احتمالا از لحاظ داستانی ارتباطی با Beast Wars داشته باشد؛ سریالی که در سال ۱۹۹۷ میلادی روی آنتن رفت و طرفداران بسیاری پیدا کرد.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم جدید ترنسفورمرز در حال حاضر تاریخ اکرانی ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments