#مهسا_امینی

نخستین تریلر Transformers: War For Cybertron Earthrise منتشر شد

این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان دارد

سرویس استریم نتفلیکس سرانجام نخستین تریلر Transformers: War For Cybertron Earthrise را در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است.

هاسبرو دارنده‌ی امتیاز فرنچایز تبدیل‌شوندگان اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی خط تولید Transformers: War For Cybertron Earthrise را راه‌اندازی کرد. این شرکت تولید اسباب‌بازی مدتی بعد با آل‌اسپارک، روستر تیث، پالیگان پیکچرز و نتفلیکس وارد همکاری شد تا یک سریال انیمیشنی بر اساس خط تولید جدیدش بسازد. این اثر Transformers: War For Cybertron Earthrise نام داشته و داستانش در قالب سه فصل روایت خواهد شد. فصل اول تحت عنوان Siege در جولای سال جاری میلادی منتشر شد و بازخوردهای بسیار مثبتی را دریافت کرد. البته تغییر صداپیشه‌ها‌ی شخصیت‌ها و استفاده از نام‌های جدید، انتقاد گروهی از طرفداران را به همراه داشته است.

Transformers: War For Cybertron Siege با نمایش نبرد آتوبات‌ها و دسپتیکان‌ها آغاز می‌شود؛ نبردی که سیاره‌ی سایبرترون را در آستانه‌ی نابودی قرار داده است. آپتیموس پرایم و مگاترون از نبردهای طولانی و بی‌فرجام خسته شده و می‌خواهند سیاره و مردمانشان را نجات دهند، بدون اینکه مجبور باشند از اهداف و خواسته‌های خود دست بکشند. در چنین شرایطی، رهبر دسپتیکان‌ها در نظر دارد از آل‌اسپارک (سرچشمه‌ی زندگی و قدرت) برای تبدیل کردن تمامی ربات‌ها به دسپتیکان و فرمانروایی بر آن‌ها استفاده کند. آپتیموس پرایم به نقشه‌ی دشمنش پی برده و جلوی این اتفاق را به قیمت نابود شدن محل زندگی‌اش می‌گیرد. او و افرادش پس از متوقف کردن دشمن دیرینه، به طور اتفاقی با گروه جدیدی از ربات‌ها تحت عنوان مزدوران مواجهه می‌شوند.

نتفلیکس دقایقی قبل نخستین تریلر Transformers: War For Cybertron Earthrise را از طریق وب سایت یوتیوب منتشر کرده است. این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان داشته و در ابتدا آپیتموس پرایم و افرادش را نشان می‌دهد که به اسارت گرفته شده و به ملاقات با رئیس مزدوران برده می‌شوند. با توجه به دیالوگ‌هایی ک رد و بدل می‌شود، می‌توان حدس زد رهبر آتوبات‌ها به طریقی با این گروه مرموز آشنایی دارد. پس از اتمام صحبت‌ها، ویل‌جک چند موشک شلیک کرده و شرایط را برای فرار همرزمانش به وجود می‌آورد. در ادامه هم صحنه‌های مختلفی را شاهد هستیم که نشان می‌دهد قسمت‌های پیش رو از لحاظ صحنه‌های اکشن و هیجان‌انگیز به خوبی می‌توانند از پس انتظارات بربیایند.

طبق تیزر کوتاهی که نتفلیکس چند روز پیش به اشتراک گذاشته بود، Transformers: War For Cybertron Earthrise از تاریخ ۱۰ دی (مصادف با ۳۰ دسامبر) قابل‌تماشا خواهد بود. این سرویس استریم صحبتی از تعداد قسمت‌های جدید به میان نیاورد اما انتظار می‌رود اینبار هم شش قسمت ۲۲ دقیقه‌ای را شاهد باشیم. فصل سوم و پایانی هم قرار است تحت عنوان Kingdom در تاریخ نامشخصی از سال آینده‌ی میلادی منتشر شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا