رویداد پلی استیشن با طعم Suicide Squad در راه است!

فقط یک روز تا این رویداد باقی مانده!

رویداد پلی استیشن با طعم Suicide Squad در راه است! نریمان هروی ۰ ۰۳ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی
رویداد پلی استیشن

سونی روز گذشته تائید کرد که رویداد پلی استیشن با نام State of Play در هفته جاری برگزار می‌شود و همچنین روز و ساعت دقیق آن را مشخص کرد.

سونی اعلام کرد که رویداد پلی استیشن یعنی State of Play قرار است روز پنجشنبه همین هفته، مصادف با ۲۳ فوریه و در ساعت ۱ بعد از ظهر به وقت Pacific Time (حدود ساعت ۱۲:۳۰ بامداد به وقت ایران) برگزار شود. این رویداد به نوعی مثل رویداد نینتندو دایرکت است و طرفداران پلی استیشن هم به برگزاری این رویداد روی خوش نشان دادند و همیشه برای آن هیجان‌زده می‌شوند.

مدتی بود که برگزاری رویداد پلی استیشن در تاریخ ۲۳ فوریه به عنوان شایعاتی به گوش می‌رسید و حالا هم سونی برگزاری آن را به شکل رسمی اعلام کرده است. با وجود این که رونمایی‌های رویداد‌های سونی غالبا و بر خلاف یوبیسافت لو نمی‌روند، اما این بار بسیاری از طرفداران می‌دانند که قرار است چه اتفاقاتی در این رویداد ۱۵ دقیقه‌ای رخ دهد.

سونی تائید کرده که در State of Play روز ۲۳ فوریه قرار است از بازی‌های مستقل Third Party و البته چندین بازی مخصوص هدست واقعیت مجازی جدید سونی یعنی PlayStation VR2 رونمایی شود و در نهایت می‌رسیم به موردانتظارترین بخش مراسم یعنی گیم پلی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League، که احتمالا قرار است بالاخره گیم‌پلی نسبتا پر و پیمانی را از این بازی ببینیم.

رویداد پلی استیشن فردا برگزار می‌شود و امروز نیز روز عرضه هدست واقعیت مجازی PlayStation VR2 به شمار می‌آید. نقد‌های این هدست واقعیت مجازی تا الان اکثرا مثبت بوده و بسیاری‌ها پس از امتحان کردن آن گفتند که این هدست در واقع آپگرید خوب و مناسبی برای نسخه قبلی PlayStation VR محسوب می‌شود. تاریخ انتشار بازی Suicide Squad: Kill the Justice League پیش از این مشخص شده و دقیقا معلوم نیست که چه چیزی را از این بازی خواهیم دید. حدس ما این است که احتمالا با گیم‌پلی بازی و البته حالت کوآپ بازی خیلی بیشتر آشنا شویم.

نظر شما در مورد رویداد بعدی پلی استیشن چیست؟ آیا فکر می‌کنید که سورپرایزی برای این رویداد در نظر گرفته شده است؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در بخش کامنت‌‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا