#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر هنگام انتشار پلی‌استیشن 5 از راه رسید

پنجره‌ی انتشار تعدادی از انحصاری‌های سونی مشخص شد

در حالی که تنها دو روز با عرضه در آمریکا فاصله داریم، بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی تریلر هنگام انتشار پلی‌استیشن 5 را به اشتراک گذاشت.

در یک سو، ایکس‌باکس سری اس و ایکس‌باکس سری ایکس قرار می‌گیرد که در ماه‌های نخست انتشار هیچ گونه بازی انحصاری‌ای نخواهند داشت و تمامی عناوینی که برای آن در دسترس قرار می‌گیرند روی رایانه‌های شخصی هم قابل‌تجربه هستند. در آن سوی ماجرا، پلی‌استیشن 5 را می‌بینیم که به واسطه‌ی برنامه‌ریزی‌های سونی چندین عنوان انحصاری در ماه‌های ابتدایی عرضه خواهد داشت. از همه مهم‌تر، تنوع موجود در این عناوین بالا بوده و به راحتی می‌توانند تمامی سلیقه‌های موجود در بازار را راضی کنند. با در نظر گرفتن این موضوع، طبیعی است که سونی بخواهد در کمپین تبلیغاتی‌اش تمرکز بالایی روی این موضوع داشته باشد.

در حالی که تنها دو روز با عرضه در آمریکا و چند کشور دیگر فاصله داریم، بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی تریلر هنگام انتشار پلی‌استیشن 5 را به اشتراک گذاشت. ویدیوی مورد بحث را می‌توان نسخه‌ی جدید تریلری دانست که سامورایی‌ها اوایل آبان ماه منتشر کرده بودند. در آن ویدیو، انسان‌های مختلفی را می‌بینیم که در آستانه‌ی کنار زدن مرزها و تجربه‌ی چیز جدیدی هستند. تریلری که اخیرا از راه رسیده، مانند آن ویدیو یک دقیقه زمان داشته و تراویس اسکات (Travis Scott) رپر مشهور آمریکایی نقش گوینده را بر عهده دارد. اگرچه جملاتی که او به زبان می‌آورد با جملاتش در ویدیوی پیشین هیچ فرقی ندارد، در این تریلر شاهد صحنه‌هایی از بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن مانند Ratchet and Clank: Rift Apart هستیم.

تریلر هنگام انتشار پلی‌استیشن 5 به واسطه‌ی زیرنویسی که همان ثانیه‌های آغازین ظاهر می‌شود تاکید دارد Spider-Man: Miles Morales و Demon’s Souls Remake در هنگام عرضه‌ی کنسول برای خرید و تجربه در دسترس خواهند بود، Ratchet and Clank: Rift Apart ،Gran Turismo 7 و Returnal در نیمه‌ی نخست سال آینده‌ی میلادی به بازار می‌آیند و Horizon Forbidden West هم در نیمه‌ی دوم ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. بسیاری از عناوین نامبرده قبلا هیچ گونه پنجره‌ی انتشاری نداشته و تنها می‌دانستیم امسال در دسترس قرار نمی‌گیرند.

سونی طی هفته‌های گذشته چند دستگاه پلی‌استیشن 5 را برای رسانه‌های انگلیسی زبان فرستاد تا به بررسی آن بپردازند. به واسطه‌ی همین اتفاق، طی روزهای اخیر اطلاعات زیادی از بخش‌های مختلف آن به اشتراک گذاشته شد. طبق مطلبی که وب سایت Gamespot منتشر کرده، کاربران با مراجعه به منوی Game Presets می‌توانند تنظیمان مربوط به حالت اجرای بازی (وضوح تصویر یا نرخ فریم بالاتر)، وارونگی دوربین، زیرنویس و میزان سختی را تغییر دهند. در نگاه اول، این ویژگی بسیار ساده به نظر می‌رسد اما توجه داشته باشید تغییراتی که در این منو صورت می‌گیرد روی تمامی بازی‌ها اعمال خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا