بازیکنان بسیاری در حال حذف بازی Call of Duty: Warzone 2 هستند

باگ زیاد و چیت بیشتر!

حذف بازی Call of Duty: Warzone 2

درست در حالی که بسیاری از بازیکنان به وارزون جدید علاقه دارند، افرادی در حال حذف بازی Call of Duty: Warzone 2 به دلایلی از جمله چیت و باگ‌های مختلف هستند!

مدتی از عرضه بازی جدید Call of Duty: Warzone 2.0 می‌گذرد و سازندگان قصد دارند تا به زودی به روزرسانی نیم فصل اول را هم برای آن منتشر کنند. با این وجود، گرچه خیلی از طرفداران از تجربه وارزون جدید لذت برده‌اند، بسیاری از کاربران اصلا از سیستم جدید گیم پلی آن راضی نیستند و در نتیجه، اقدام به حذف آن کرده‌اند!

در واقع وارزون 2 برای افرادی که نسخه قبلی را با مپ وردانسک (Verdansk) شروع کرده بودند، یک تلاش ضعیف، برای دوباره بازگرداندن آن چیزی که سه سال پیش به دست آمده بود، تلقی می‌شود. طوری که می‌بینیم سازندگان سبک سیستم لوت کردن را در بازی عوض کرده‌اند، اما باگ‌های مختلف و بیشتر (نسبت به نسخه قبل)، باعث شده تا افراد از تجربه بازی لذت نبرند. همچنین هر گوشه از نقشه که بگردید، به احتمال بسیار بالا به یک چیتر نامرد برخورد خواهید کرد که با یک چرخش ۳۶۰ درجه پس از پرش از ارتفاع، شما را هدشات می‌کند! یا اینکه از پشت دیوار و موانع، یک دقیقه قبل از اینکه دشمن را دیده باشید، به سمت شما شلیک می‌شود.

به هر حال منطقی است که ببینیم در بازی بزرگی مانند Call of Duty: Warzone 2 چیترهای بسیاری وجود داشته باشند، با اینکه باگ‌های مختلف در بازی دیده شوند؛ اما اگر درجه این مشکلات به حدی برسد که بازیکنان دچار آزار عصبی شوند، قاعدتا تیم سازنده برای ارائه یک بازی خوب کوتاهی کرده و بازیکنان نیز آن را از روی سیستم و کنسول‌های خود پاک خواهند کرد!

چرا بازیکنان حذف بازی Call of Duty: Warzone 2 را به نصب آن ترجیح می‌دهند؟!

در حقیقت کاربران در صفحه‌های مجازی مشکلات بسیاری را برای وارزون 2 عنوان کرده‌اند که هرکدام به دلایلی درست یا غلط هستند. برای مثال، افرادی اظهار کرده‌اند که «این بازی برای بازیکنان کمپر خیلی راحت است و اگر کسی گوشه یک خانه نشسته باشد و شما با ندیدن او وارد شوید، قطعا کشته خواهید شد!». این مورد اصلا یک ایراد نیست، بلکه به سطح واقع‌گرایی بازی اضافه کرده و این بازیکنان هستند که پیش از ورود به خانه، باید با تجهیزاتی مانند Flash Bang یا سنسورها، داخل آن را چک کنند.

اما بعضی دیگر از مشکلاتی که درست هستند و می‌توانند دلیل واقعی برای حذف بازی Call of Duty: Warzone 2 باشند را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

  • سرعت کشته شدن (Time To Kill) در بازی خیلی سریع است.
  • سلاح‌های تک تیر خیلی سخت با زدن به کله دشمنان آن‌ها می‌کشند و معمولا فقط آسیب می‌رسانند.
  • صدای پای دشمنان هنوز باگ دارد.
  • پرک‌های بازی بالانس نیستند.
  • تنظیمات مربوط به گرفتن لوداوت اصلا مطابق میل کاربران نیست.
  • سیستم Gunsmith 2.0 برای بسیاری از بازیکنان گیج کننده است.

این موارد توسط کاربران بسیاری که تصمیم به حذف بازی وارزون 2 گرفته‌اند گزارش شده و از طرفی، طبق تجربه‌ای از این بازی داشته‌ام، کاملا درست هستند!

شما با هر سلاحی از برد نزدیک تا متوسط، می‌توانید خیلی زود دشمنان را زمین‌گیر کنید و به نظر می‌رسد که تمامی اسلحه در بازی متا هستند. با سلاح تک تیر یا همان اسنایپر، عملا حتی اگر به کله دشمنان هم بزنید، ممکن است که کشته یا ناک نشوند. صدای پای دشمنان در برخی ساختمان‌ها و موقعیت‌های بازی با شنیده نمی‌شود، یا اینکه اشتباه پخش می‌شوند! استفاده پرک‌ها در بازی به کلی نرف شده است. گرفتن لوداوت در بازی دیگر از الویت یک بازیکنان (نسبت به وارزون قبلی)، به یک گزینه دلخواه تبدیل شده و برخی اسلحه روی زمین از تفنگی که خود با ۵ اتچمنت چیده‌اید قوی‌تر هستند. در آخر نیز سیستم چیدن اتچمنت‌های روی سلاح در Gunsmith 2.0 واقعا گیج کننده است؛ ضمن اینکه نام اسلحه دیگر اسم درست آن‌ها در واقعیت نیست و از طرفی، واقعا چه نیازی بود که بتوانید M4 را به یک SMG یا سلاح تک تیر تبدیل کنید؟!

بازی Call of Duty: Warzone 2 در حال حاضر به صورت کاملا رایگان در اختیار بازیکنان کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی، به علاوه پلتفرم رایانه شخصی قرار دارد. همچنین شما می‌توانید با خرید بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 و تجربه بخش Multiplayer، اسلحه خود را راحت‌تر ارتقا داده و اپراتورهای خاصی را هم باز کنید.

4.2 10 آراء
امتیاز مطلب

guest

32 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا