تصاویر جدیدی از پشت صحنه‌ی سریال ویچر منتشر شد

Cahir با کلاه خود معروفش

پشت صحنه‌ی سریال ویچر

نشریه‌ی Redanian Intelligence عکس‌های جدیدی از پشت صحنه‌ی فصل دوم مجموعه‌ی تلویزیونی The Witcher منتشر کرده است.

عوامل سریال پرطرفدار ویچر هم‌اکنون در انگلیس مشغول فیلمبرداری هستند تا دومین فصل این عنوان را هرچه زودتر تولید کنند. این مجموعه‌ی تلویزیونی قرار است به زودی از شبکه‌ی نتفلیکس پخش شود و ماجرای گرالت ریویایی را روایت می‌کند. سریال The Witcher با اقتباس از سری رمان‌هایی که به قلم اندره ساپکوفسکی نوشته شده، در دست ساخت قرار دارد.

تصاویری که به تازگی در اینترنت منتشر شده، زره سربازان Nilfgaardian را نمایش می‌دهد. این عکس‌ها توسط تری بلک‌برن (Terry Blackburn) گرفته شده و Redanian Intelligence آن‌ها را منتشر کرده است. در این عکس‌ها می‌توانیم Cahir را به همراه چند سرباز دیگر ببینیم. نکته‌ای که توجه طرفداران را به خود جلب کرده، زره‌هایی است که افراد Nilfgaardian به تن دارند. همچنین، شخصیت Cahir کلاه‌ خود بالداری را در دست دارد که در کتاب ویچر بارها به آن اشاره شده است.

درحالی که عوامل سریال مشغول فیلمبرداری فصل دوم این سریال مورد انتظار هستند، عکس‌های زیادی از بازیگران و محل فیلمبرداری سریال به انتشار می‌رسد. مدتی پیش، تصاویر جالبی از هنرپیشه‌های نقش سیری و ینفر منتشر شد که سر و صدا ایجاد کرد. در این عکس‌ها، به‌نظر می‌رسد سیری و ینفر مشغول گشت و گذار با یکدیگر هستند و ینفر مشغول آموزش سیری است تا او بهتر بتواند قدرت‌های جادویی خود را کنترل کند.

لازم به ذکر است که هنوز زمان دقیق پخش فصل دوم سریال The Witcher مشخص نشده است. البته با توجه به پیشرفت عوامل تولید در روند فیلمبرداری، می‌توانیم نسبت به عرضه‌ی این عنوان تا سال آینده‌ی میلادی امیدوار باشیم.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد دومین فصل از مجموعه‌ی تلویزیونی ویچر بیشتر بدانید، می‌توانید مقاله‌ی هر آن‌چه از فصل دوم سریال The Witcher می‌دانیم را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا