تصاویر جدیدی از سیری و ینفر بازیگران سریال The Witcher منتشر شد

ینفر سیری را آموزش می‌دهد

سیری بازیگر سریال The Witcher

به تازگی تصاویری از فصل دوم سریال The Witcher منتشر شده که سیری و ینفر در آن‌ها حضور دارند.

طبق گزارش‌های منتشر شده، فصل دوم سریال ویچر هم‌اکنون در شمال شرقی انگلیس در مرحله‌ی تولید قرار دارد و عوامل آن مشغول توسعه‌ی این مجموعه‌ی تلویزیونی هستند. به تازگی تصاویر تازه‌ای از بازیگران این عنوان، سیری و ینفر، منتشر شده که جزئیات جالبی را به‌همراه دارند. به‌نظر می‌رسد سیری و ینفر مشغول گشت و گذار با یکدیگر هستند و ینفر سیری را آموزش می‎‎‌دهد. همچنین، در یکی از عکس‌ها، چشم‌های سیری خونریزی دارد. از آن‌جایی که در دنیای ویچر، استفاده از جادو نیازمند قدرت بسیار است، به‌نظر می‌رسد در فصل دوم سیری در کنترل قدرت خود با چالش‌هایی مواجه می‌شود.

از آن‌جایی که در عکس‌های لو رفته، سیری و ینفر مشغول گشت و گذار هستند، پیش‌بینی می‌شود در فصل دوم شاهد اتفاقات جذابی پیرامون قدرت‌های جادویی سیری و حمایت‌های ینفر از او باشیم. تعدادی از این عکس‌ها، در منطقه‌ی Couty Durham گرفته شده‌اند. از آن‌جایی که تصاویر به صورت مستقیم از سوی نتفلیکس منتشر نشده، نمی‌توانیم در مورد ماجرای این سکانس‌ها مطمئن باشیم.

فصل دوم سریال The Witcher به‌زودی از شبکه‌ی محبوب نتفلیکس پخش می‌شود. در فصل دوم علاوه بر شخصیت‌هایی که قبل‌تر با آن‌ها آشنا شدیم، کاراکترهای جدیدی هم از کتاب‌های ویچر به سریال اضافه می‌شوند. طبق اطلاعات منتشر شده، قرار است به همراه وزمیر (Vesemir)، نیولن (Nivellen)، لمبرت (Lambert)، لیدیا (Lydia) و دایجسترا (Dijkstra)، شخصیت‌های Codringher و Jacob Fenn به فصل دوم اضافه شوند.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد دومین فصل از مجموعه‌ی تلویزیونی ویچر بیشتر بدانید، می‌توانید مقاله‌ی هر آن‌چه از فصل دوم سریال The Witcher می‌دانیم را از سایت سرگرمی مطالعه کنید. لازم به ذکر است که هنوز تاریخ عرضه‌ی فصل دوم به صورت رسمی اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا