تماشا کنید: مبارزه با موجودی افسانه‌ای در تریلر سریال پرسی جکسون

تریلر نزدیک به دو دقیقه زمان دارد

سرویس استریم دیزنی پلاس اخیراً تریلر سریال پرسی جکسون را به اشتراک گذاشته که در آن شاهد مبارزه با مینوتور هستیم.

پرسی جکسون و المپ نشینان مجموعه شش قسمتی از رمان‌های فانتری بوده که محبوبیت بسیار بالایی در سراسر جهان دارد. فاکس قرن بیستم در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۳ میلادی دو رمان ابتدایی را به فیلم تبدیل کرد. اگرچه بازیگران مشهوری مانند لوگان لرمن (Logan Lerman) و الکساندرا داداریو (Alexandra Daddario) در آن‌ها حضور داشتند، موفقیت‌های تجاری‌شان چندان چشمگیر نبود. به همین دلیل، فاکس ترجیح داد برای تولید قسمت‌های بعدی هزینه نکند. این شرایط ادامه داشت تا اینکه امتیاز پرسی جکسون به والت دیزنی (Walt Disney) رسید و این استودیو هم اقتباس سریالی‌اش را ساخته است.

همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، سریال Percy Jackson and the Olympians روی پسری بنام پرسی جکسون تمرکز دارد. او طی اتفاقاتی متوجه می‌شود افسانه‌هایی که درباره اساطیر یونان شنیده و خوانده واقعیت داشته و از همه مهمتر، فرزند پوسایدن است. از همین رو، یک نیمه خدا به شمار می‌رود. پرسی پس از ورود به محل سکونت موجودات اساطیری با یک ماموریت مواجه شده و سریال، تلاش‌های او برای به سرانجام رساندنش را به تصویر می‌کشد. در ضمن، فصل نخست قسمت اول رمان‌ها، یعنی The Lightning Thief را پوشش می‌دهد.

دیزنی پلاس اخیراً تریلر سریال پرسی جکسون را با مشترکان کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشته است. این یعنی نزدیک به ۲ دقیقه زمان داشته و در بخش ابتدایی خود به معرفی پرسی جکسون می‌پردازد. او مانند اکثر پسربچه‌های هم سن و سال خود درگیر مشکلاتی مانند نمرات پایین بوده و همچنین از سوی دیگر دانش آموزان مورد اذیت و آزار قرار می‌گیرد. روزمرگی‌های پرسی ادامه دارد تا با چیزهای عجیب و غریبی مواجه می‌شود؛ چیزهایی که تنها او قادر به دیدنشان است.

مواردی که در تریلر سریال پرسی جکسون قرار گرفته، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. حدوداً در نیمه‌های ویدیو با زئوس ملاقات می‌کنیم که نقش آن را لنس ردیک (Lance Reddick) فقید ایفا می‌کند. تریلر همچنین نشان می‌دهد صائقه زئوس به سرقت رفته و پرسی باید آن را پیدا کند. در انتها هم شاهد مبارزه شخصیت اصلی و مینوتور هستیم؛ موجودی افسانه‌ای با سر گاو و بدن انسان.

سریال Percy Jackson and the Olympians در حال حاضر برای انتشار در تاریخ ۲۹ آذر (مصادف با ۲۰ دسامبر) برنامه ریزی شده است. در ضمن، فصل نخست در قالب ۸ قسمت تولید شده است.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا