بازیگر مرد مورچه ای درباره انتقام جویان 5 و زنده ماندن اسکات می‌گوید!

داستان‌های بیشتری مانده..

بازیگر نقش مرد مورچه ای در فیلم Ant-Man 3 و انتقام جویان 5

پاول راد (Paul Rudd) بازیگر نقش مرد مورچه ای در فیلم Ant-Man 3 طی آخرین مصاحبه خود جزئیاتی را درباره فیلم انتقام جویان 5 بیان کرده است.

از زمانی که تریلر دوم فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania منتشر شده، طرفداران نگران مرگ شخصیت اسکات لنگ (Scott Lang) یا همان مرد مورچه ای هستند. پاول راد در این تریلر، در نقش انت من ظاهر می‌شود و می‌بینیم که با کانگ فاتح (Kang The Conqueror) قراری را گذاشته است. کانگ به او می‌گوید که «چیزی که نیاز دارم را می‌آوری، یا هرآنچه که از زندگی می‌دانی تمام خواهد شد». این تهدید در نهایت با مبارزه انت من و ضربه خوردن‌های اسکات لنگ ادامه پیدا می‌کند و از همین جهت نیز، بسیاری از طرفداران فکر می‌کنند که این فیلم، پایان راه پاول راد برای ایفای نقش انت من خواهد بود.

با این وجود، اخیرا طی جدیدترین مصاحبه بازیگر نقش مرد مورچه ای او اطلاعاتی را درباره آینده خود در دنیای سینمایی مارول و همچنین فیلم مورد انتظار انتقام جویان 5 را ارائه داده است. به هر حال حتی اگر تحت هر شرایطی اسکات لنگ در این فیلم کشته شود، او تنها یک ورینت از زمین ۶۱۶ خواهد بود و این یعنی هنوز هم پاول راد می‌تواند نقش یک مرد مورچه‌اب متفاوت از جهانی دیگر را بازی کند.

صحبت‌های بازیگر نقش مرد مورچه ای درباره آینده خود در دنیای سینمایی مارول

پاول راد اخیرا مصاحبه‌ای را با مجله Empire Magazine انجام داده و طی آن، به برخی از پرسش‌های درباره فیلم Ant-Man 3 و همچنین انتقام جویان 5 را جواب داده است. البته نمی‌توان انتظار داشت که او چیزی را به صورت صد درصدی تایید کند، اما حداقل می‌توان برداشت کرد که او حضور خود در آینده MCU را رد هم نمی‌کند.

این فیلم (Ant-Man 3) اسکات و هوپ (Hope) رو توی شرایطی می‌ذاره که اونا حس می‌کنن «اوه، چقدر اون (کانگ) از ما قوی‌تره!» با این حساب، چطوری داستان میتونه به خوبی و خوشی تموم بشه؟ ولی به نظرم داستان‌های بیشتری برای گفتن هست. اونا (کوین فایگی و کارگردان‌های استودیو مارول) یه سری جلسات تصمیم‌گیری توی اتاق‌هایی رو دارن می‌ذارن که متاسفانه من کلیدشو ندارم.

این گفته‌های بازیگر نقش مرد مورچه ای در فیلم Ant-Man 3 نشان می‌دهد که ظاهرا هنوز هم شانس کافی برای زنده ماندن اسکات لنگ وجود دارد. این در حالی است که کانگ در تریلرهای دیده شده، عملا ضربات بسیاری را به او وارد می‌کند و حتی در یک سکانس، می‌بینیم که اسکات می‌گوید «نیازی نیست که من برنده بشم؛ فقط کافیه کاری کنم که هر دو ما شکست بخوریم!».

با این وجود، بخش دیگری از گفته‌های پاول راد به این موضوع اشاره دارد که انت من و واسپ (Wasp) هر دو از این موضوع مطلع هستند که کانگ خیلی از آن‌ها قوی‌تر است. در تریلر دیده بودیم که جنت ون داین (Janet Van Dyne) خود می‌گوید که کانگ، قدرت بازنویسی خط‌های زمانی یا واقعیت را دارد. این قدرت عملا همان چیزی است که اسکارلت ویچ هم از پس آن برآمده بود و در فیلم Doctor Strange In The Mutiverse of Madness دیدیم که با استفاده از آن، چطور گروه بزرگی مانند ایلومیناتی را زیر ۱۰ دقیقه نابود کرد!

با این حساب، اگر قرار است تا کانگ در این حد قوی باشد، قاعدتا راهی برای شکست دادن او توسط انت من باقی نخواهد ماند؛ مگر اینکه او خودش را فدا کند. اما اگر قرار باشد که اسکات بمیرد، آینده او در فیلم انتقام جویان 5 و سایر آثار MCU چگونه رقم خواهد خورد؟ دقت کنید که در دنیای سینمایی مارول، انت من تنها اونجری خواهد بود که رسما برای اولین بار با یکی از ورینت‌های کانگ فاتح مواجه شده است؛ موضوعی که او را به یک گزینه بسیار مهم، برای آثار آینده دنیای سینمایی مارول تبدیل خواهد کرد.

ظاهرا برای گرفتن جواب این دو سوال، باید تا زمان اکران فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania در تاریخ ۲۸ بهمن (۱۷ فووریه) صبر کنیم.

3.8 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا