مسابقات Overwatch League به طور موقت آنلاین برگزار خواهد شد

بلیزارد و اورواچ هم از دردسرهای کرونا در امان نماندند

مسابقات Overwatch League به طور موقت آنلاین برگزار خواهد شد نیکان صبوری ۰ ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
مسابقات Overwatch League آنلاین

به خاطر شیوع ویروس کرونا، مسابقات Overwatch League در ماه‌های مارس و به صورت کاملا آنلاین برگزار خواهد شد.

چند روز پیش مسابقات لیگ Overwatch در کره‌ی جنوبی به خاطر نگرانی‌هایی که ویروس کرونا به وجود آورد، لغو شد. این رویداد‌ها جزو سری Regular Season بازی به حساب می‌آید و همان طور که از نام آن پیداست، تیم‌ها به صورت ماهانه به رقابت در این رویداد‌ها می‌پردازند و با کسب امتیاز می‌توانند به مسابقه‌ی بزرگ که جایزه‌‌ای یک میلیون دلار یدارد دعوت شوند.

برای بسیاری سوال پیش آمد که چگونه شرکت بلیزارد می‌خواهد این رویداد را جایگزین کند. زیرا این مسابقات باید به صورت ماهانه برگزار گردد تا امتیاز تیم‌ها برای صعود به مسابقه‌ی بزرگ محاسبه شود. در کنار این موضوع، لغو رویداد‌ها عوارض بسیار زیادی برای شرکت‌ها و حامیان مالی خواهد داشت که بدون شک روی آینده‌ی لیگ تاثیر می‌گذارد.

شرکت بلیزارد با بیانیه‌ای به صورت رسمی تایید کرد که مسابقات Overwatch League در ماه مارش و آپریلبه صورت کاملا آنلاین برگزار خواهد شد. آن‌ها اعلام کردند که هفته‌ی دیگر اطلاعات تکمیلی را به مخاطبان و تیم‌ها اعلام خواهند کرد. آغاز مسابقات به صورت آنلاین از تاریخ ۲۱ مارس خواهد بود. لازم به ذکر است که طی قرار دادی با مبلغ ۱۶۰ میلیون دلاری بین یوتیوب و اورواچ، تمامی مسابقات این رشته به صورت انحصاری روی پلتفرم یوتیوب پخش می‌شود.

در ادامه‌ی این بیانیه ذکر شد که بسیاری از تیم‌ها و بازیکنان هنوز بازی‌های خود را شروع نکرده‌اند، بنابراین رویداد All-Star بعد از پایان فصل سوم برگزار می‌شود. همچنین بلیزارد اعلام کرد که رویداد Midseason Tournament امسال برگزار نخواهد شد.

بلیزارد اولین شرکتی نیست که مسابقات خود را به صورت آنلاین برگزار می‌کند. پیش از این شرکت Riot Game اعلام کرده بود که تا اطلاع ثانوی، تمامی مسابقات رسمی بازی League of Legends به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا