#مهسا_امینی

تائید انتشار Overcooked! All You Can Eat برای کنسول‌های نسل هشتم

به همراه یک بخش چندنفره‌ی آنلاین

تائید انتشار Overcooked! All You Can Eat برای کنسول‌های نسل هشتم عرفان بدری ۰ ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی

اخیرا اعلام شده که به‌زودی بازی Overcooked! All You Can Eat برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. این مجموعه که شامل نسخه‌ی اول و دوم !Overcooked و یک سری موارد اضافی می‌شود، در سال گذشته برای Xbox Series S ،PS5 و Xbox Series X عرضه شده بود.

!Overcooked یکی از مجموعه بازی‌های جذاب در سبک شبیه‌سازی آشپزی است که در این چند سال اخیر توانسته تا طرفداران زیادی پیدا کند. مدتی پیش نسخه‌ی ریمستر شده‌ی دو بازی !Overcooked و Overcooked! 2 به همراه تعداد ویژگی جدید و محتوای اضافه و همچنین پشتیبانی از نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه و وضوح تصویر 4K در قالب یک مجموعه با نام Overcooked! All You Can Eat برای کنسول‌های نسل نهمی Xbox Series S ،PS5 و Xbox Series X منتشر شد. اکنون قرار است تا به‌زودی این عنوان راهی پلتفرم‌های بیشتری شود.

طبق اعلام رسمی استودیوی Ghost Town Games و شرکت Team17، بازی Overcooked! All You Can Eat در تاریخ ۲۳ مارس ۲۰۲۱ (۳ فروردین ۱۴۰۰) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های PS4 ،Xbox One و Nintendo Switch در دسترس قرار می‌گیرد.

برای افرادی که عاشق بازی‌های آنلاین هستند، این مجموعه یک بخش چندنفره‌ی آنلاین را به همراه دارد که برای اولین بار به شما اجازه می‌دهد !Overcooked را به همراه دوستانتان و دیگر بازیکن‌های سراسر دنیا تجربه کنید. توسعه دهندگان قول داده‌اند که تا مدت‌ها از این بخش پشتیبانی می‌کنند و پس از عرضه‌ی بازی، برنامه دارند تا محتوای جدیدی را بری آن منتشر کنند.

به جز بخش چندنفره، این نسخه‌ی ریمستر شده آنقدر محتوا و امکانات جدید در خود دارد که بتواند حتی به بازیکن‌هایی که پیش از این نسخه‌ی اصلی بازی را انجام داده‌اند، یک تجربه‌ی جدید را ارائه بدهد.

شخصیت دوست‌داشتنی Swedish Chef از مجموعه‌ی محبوب The Muppets تا مدتی برای تمام بازیکن‌های Overcooked! All You Can Eat به صورت رایگان در دسترس خواهد بود و هر فردی که علاقه داشته باشد، می‌تواند آن را دریافت کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا