نسخه‌ی فرعی The Escapists با نام The Survivalists رونمایی شد

این بار به جای زندان، در یک جزیره گرفتار شده‌اید

نسخه‌ی فرعی The Escapists

استودیوی Team17 به طور رسمی از بازی The Survivalists رونمایی کرد که یک نسخه‌ی فرعی برای عنوان The Escapists به حساب می‌آید.

در این بازی که دنیایی مشترک با The Escapists دارد، مخاطب کنترل کاراکتری را به دست می‌گیرد که در ساحل یک جزیره‌ی صحرایی بیدار می‌شود و حالا باید زندگی خود را در آن‌جا بگذراند. همچون اکثر عناوین سبک Survival در این‌جا هم باید محیط را برای یافتن منابع مختلف بگردید و سپس یک پناهگاه برای خود بسازید تا دوام بیاورید. کل محیط جزیره به صورت تصادفی ساخته می‌شود و با هر بار شروع دوباره شاهد چینش متفاوتی از منابع و جزئیات محیط خواهید بود. به جز منابع، می‌توانید برای زنده ماندن به شکار حیوانات روی بیاورید. حتی ممکن است با انسان‌های دیگری در جزیره روبرو شوید که لزوما خطرناک نیستند و به شما کمک هم می‌کنند. برای بازی یک چرخه‌ی روز و شب هم در نظر گرفته شده است که روی گیم‌پلی تاثیر می‌گذارد.

با جمع‌آوری منابع می‌توانید ابزار جدید خلق کنید و پناهگاه و وسایل خود را پیشرفت دهید. به جز این، ماموریت‌های مختلفی هم به شما داده می‌شود تا با انجام آن‌ها در بازی پیشروی کنید. بازی به دو صورت تک‌نفره و کوآپ، چه محلی و چه آنلاین قابل تجربه است. در صورتی که به نیروهای بیشتری برای پیش‌برد اهداف نیاز داشتید، میمون‌هایی در جزیره وجود دارند که می‌توانید آن‌ها در مهارت‌های مختلف آموزش دهید. بازی المان‌های ماجرایی هم در خود گنجانده است؛ مثلا گنجینه‌ها و معابدی در جزیره وجود دارد که می‌توانید به کاوش آن‌ها نیز بپردازید، اما این کار به همین آسانی نخواهد بود.

نسخه‌ی فرعی بازی The Escapists با نام The Survivalists قرار است برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر شود. هنوز تاریخ دقیقی از انتشار بازی در دسترس نیست و تنها به ذکر سال ۲۰۲۰ میلادی از سوی سازنده بسنده شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا