1%
  • 0/10

بازیگر فیلم X-Men 3 به دلیلی عجیب پیشنهاد حضور در Deadpool 3 را نپذیرفت!

او خواهان تغییری هزینه بر بود

بازیگر فیلم X-Men 3 به دلیلی عجیب پیشنهاد حضور در Deadpool 3 را نپذیرفت! ۳ ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر فیلم X-Men 3

وینی جونز (Vinnie Jones)، بازیگر فیلم X-Men 3 در بخشی از مصاحبه اخیر خود از دلیل عجیبش برای عدم حضور در فیلم Deadpool 3 پرده برداشت.

جدیدترین ماجراجویی ددپول تحت عنوان Deadpool and Wolverine شناخته شده و طی ماه‌های آتی به سینماها می‌آید. طبق اطلاعات موجود، وید ویلسون با نقش آفرینی رایان رینولدز (Ryan Reynolds) فعالیت‌های ابرقهرمانی خود را کنار گذاشته و زندگی آرام و کارمندی خود را پشت سر می‌گذارد که ماموران سازمان اختلالات زمانی به سراغش می‌آیند. او در پی این اتفاق درگیر ماجراجویی خطرناک در مولتی ورس می‌شود.

ددپول (Deadpool) حین ماجراجویی در مولتی ورس با شخصیت‌های متعددی مواجه می‌شود که مهمترینشان ولورین (Wolverine) با نقش آفرینی هیو جکمن (Hugh Jackman) است. به این مورد باید کلوسوس، نگاسونیک، ونسا و حتی برخی از شخصیت‌های فرنچایز مردان ایکس (X-Men) مانند یوکیو، شتراستار و سیبرتوث را اضافه کرد. اینطور که بنظر می‌رسد، کمئوهای فیلم Deadpool 3 قرار بود بیشتر از این‌ها باشد.

وینی جونز (Vinnie Jones)، ورزشکار سابق و هنرپیشه بریتانیایی بوده و بمنظور تبلیغ سریال جدیدش، یعنی The Gentlemen مصاحبه‌ای را با رسانه Yahoo انجام داد. بازیگر فیلم X-Men 3 در بخشی از گفتگو فاش کرد پیشنهاد حضور در Deadpool 3 بعنوان جاگرنات را دریافت کرده بود اما آن را به دلیلی عجیب نپذیرفت:

اخیراً از من خواستند در ددپول حضور پیدا کنم، همان فیلمی که قرار است بزودی اکران شود. با کارگردانش صحبت کردم و گفتم: «پوشیدن آن لباس واقعاً ناراحت کننده بود، هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ فیزیکی.» تمام طول روز هیچ کاری نمی‌توانید در این لباس انجام دهید. فقط می‌توانید چیزی بنوشید. برای همین، نشد که قرارداد را برای فیلم ددپول امضا کنیم. واقعاً می‌خواستم در آن نقش آفرینی کنم ولی بودجه کافی نداشتند من را داخل لباس [موشن کپچر] قرار دهند.

تجربه حضور در X-Men 3

هنرپیشه بریتانیایی در گذشته گفته بود پس از اینکه متیو وان (Matthew Vaughn) از پروژه X-Men 3 کنار رفت، فیلمنامه دچار تغییراتی شد. از تغییرات رخ داده می‌توان به کاهش حضور شخصیت جاگرنات در داستان اشاره کرد. همین اتفاق باعث شد وینی جونز علاقه‌اش را نسبت به پروژه از دست دهد.

فیلم Deadpool 3 از تاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments