1%
  • 0/10

وزیر ارتباطات: یک میلیون اشتراک اینترنت خانگی واگذار می‌شود

راه‌اندازی ظرف ۴۸ ساعت پس از ثبت درخواست

وزیر ارتباطات: یک میلیون اشتراک اینترنت خانگی واگذار می‌شود ۰ ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ اخبار فناوری کپی لینک
اینترنت رایگان یک ماهه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه‌ی اینستاگرامش اعلام کرد که یک میلیون اشتراک اینترنت خانگی به ترتیب اولویت به کاربران واگذار می‌شود.

محمد جواد آذری جهرمی در صفحه‌ی اینستاگرام خود پستی منتشر و اعلام کرد که بنا به خواسته‌ی مردم در رابطه با کاهش قیمت اینترنت، یک میلیون اشتراک اینترنت از طریق سامانه xdslplus بر اساس اولویت به کاربرانی که زودتر ثبت نام کرده‌اند واگذار خواهد شد.

او در این پست نوشت:

در سال پیش‌رو با تمام توان تلاش کردیم تا شبکه‌ی اینترنت خانگی را گسترش دهیم و میلیون‌ها اشتراک جدید خانگی با کمترین کاغذبازی اداری و در کمترین زمان ممکن (۴۸ ساعت از ثبت درخواست تا راه‌اندازی در منزل) تحویل دهیم و سرعت اینترنت خانگی فعلی را چهار برابر کنیم.

همین حالا یک میلیون اشتراک خانگی اینترنت در مناطق شهری و روستایی آماده‌ی واگذاری شده است تا شما پول کمتری برای استفاده از اینترنت پرداخت کنید.

به گفته‌ی آذری جهرمی، هرچند برای همه کافی نیست اما فاز دوم از شهریور ماه آماده‌ی واگذاری می‌شود و الویت در واگذاری یک میلیون اشتراک با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند.

جهرمی همچنین اعلام کرده است که نیازی به مراجعه‌ی حضوری نیست و همه‌ی اقدامات به صورت کاملا الکترونیکی و از طریق زیرساخت‌های دولت الکترونیکی فراهم شده است.

وزیر ارتباطات وعده داده که به زودی «خدمات رایگانی» برای مشترکان اینترنت خانگی ارائه خواهد شد.

اینترنت خانگیاینترنت خانگی

اینترنت خانگی
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments