1%
  • 0/10

هیدئو کوجیما از نحوه مشارکت جردن پیل در بازی OD می‌گوید

همکاری طرفداران مشترک با یکدیگر

هیدئو کوجیما از نحوه مشارکت جردن پیل در بازی OD می‌گوید ۰ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
جردن پیل در بازی OD

اعلام مشارکت و حضور جردن پیل در بازی OD یکی از اولین جزئیاتی بود که به دنبال معرفی این اثر توسط شخص هیدئو کوجیما صورت گرفت.

 پروژه جدید هیدئو کوجیما تحت عنوان OD در ماه دسامبر و در مراسم The Game Awards رونمایی شد و با همکاری Xbox Game Studios در ژانر وحشت توسعه می‌یابد. با این حال پس از رونمایی از بازی، اطلاعات چندانی از این پروژه منتشر نشده است. این بازیساز پرآوازه ژاپنی تنها اظهار داشته است در که در این اثر با جردن پیل (Jordan Peele) بازیگر و فیلمساز آمریکایی همکاری خواهد داشت که ایشان به واسطه فیلم‌های تحسین شده Get Out و Us در ژانر وحشت شهرت فراوانی دارد.

حال کوجیما در اپیزود جدید از پادکست خود در یوتیوب به چگونگی دیدار با جردن پیل و تصمیم به ایجاد همکاری پرداخته است:

دیدار ما در پادکست من اتفاق افتاد و طی آن متوجه شدیم که طرفدار مشترک یکدیگر هستیم. پس از آن، ما یکدیگر را چندین بار ملاقات نمودیم. ما درباره تمایل به همکاری با یکدیگر صحبت کردیم و ایشان قرار است در بازی OD مشارکت داشته باشد.

اگرچه کوجیما توضیح کوتاهی درباره چگونگی مشارکت و همکاری جردن پیل در بازی OD ارائه کرد، در ادامه تایید کرد که نحوه مشارکت جردل پیل به صورت یک شخصیت قابل بازی نبوده و نحوه همکاری ایشان را به صورت یک “مشارکت خلاقانه” توصیف کرد:

نه مشارکت ایشان به صورت خلاقانه خواهد بود. اگر بخواهم توضیح بیشتری بدهم توی دردسر خواهم افتاد.

با این حال نکته قابل توجه بدین شرح است که پیل تنها شخص معروفی نخواهد بود که طی پروژه OD با تیم کوجیما پروداکشن همکاری خواهد داشت. به گفته کوجیما، اشخاص بزرگ دیگری در این پروژه حضور خواهند داشت که اکنون نمی‌تواند نامی از آن‌ها ببرد و از آن‌ها به مانند The Avengers یاد می‌کند:

ما درون شرکت از آن‌ها به مانند The Avengers یاد می‌کنیم. اشخاص دیگری به بزرگی جردن پیل در این پروژه حضور دارند. اگر از آن‌ها اسم ببرم بسیار شوکه خواهید شد. ما لیستی از اعضا در اختیار داریم که در حال گفتگو با آن‌ها هستیم. هنوز حضور همگی آن‌ها قطعی نشده است.

اما هنگامی که از این اسامی رونمایی شود، نام من در میان آن‌ها کاملا فراموش خواهد شد. شما به نوعی شوکه خواهید شد که با خود بگویید چنین چیزی چطور ممکن است؟ هر زمان که من این لیست را به مدیران نشان می‌دهم، آن‌ها به سختی می‌توانند آن را باور نمایند و چنین می‌پرسند که چطور توانستی چنین اشخاصی را جمع‌آوری کنی؟ اشخاصی که به حرف افراد دیگر گوش نمی‌دهند.

با این حال به گفته تیم سازنده اطلاعات بیشتر از این بازی به تدریج منتشر خواهد شد. در حال حاضر تمرکز تیم سازنده روی عنوان Death Stranding 2 معطوف شده است و در عین حال کوجیما عنوان Physint را هم در دست ساخت دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments