درجه سنی فیلم Deadpool 3 می‌تواند نشانه خوبی برای آینده یکی از شخصیت‌های فاز چهارم باشد

آغاز عصری جدید برای دنیای سینمایی مارول

درجه سنی فیلم Deadpool 3 می‌تواند نشانه خوبی برای آینده یکی از شخصیت‌های فاز چهارم باشد پارسا خلیلی ۰ ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ سینما

اینطور که پیداست، درجه سنی فیلم Deadpool 3 می‌تواند تاثیر شگرفی بر آینده یکی از شخصیت‌های معرفی شده در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول بگذارد.

از آنجایی که داستان مولتی‌ورسی قسمت پایانی سه‌گانه ددپول در دنیای سینمایی مارول جریان دارد، بسیاری از طرفداران کنجکاو بودند که آیا این فیلم به‌شدت مورد انتظار مثل دو قسمت قبلی از درجه سنی بزرگسال (R-Rated) برخوردار خواهد بود یا خیر. درحالیکه کوین فایگی (Kevin Feige) قاطعانه معتقد بود که دنیای سینمایی مارول به ددپول اجازه می‌دهد تا باری دیگر به سبک و سیاق خود در چشمان طرفداران بدرخشد، اما تاثیر پررنگ سیاست‌های عجیب دیزنی در آثار پیشین مارول باعث شده بود تا بسیاری نسبت به تغییر کردن لحن و تن فیلم تردید داشته باشند.

خوشبختانه استودیو مارول ماه‌ها پیش در گزارشی رسمی تایید کرده که داستان قسمت پایانی سه‌گانه ددپول با درجه سنی بزرگسال روایت خواهد شد. بدین ترتیب، انتظار می‌رود Deadpool 3 نه‌تنها اولین قدم رسمی استودیو مارول در راستای تولید محتوای بزرگسال باشد، بلکه سرنوشت برخی از شخصیت‌های فرانچایز را نیز به‌کلی عوض کند. مسلما یکی از این شخصیت‌ها، مارک اسپکتر ملقب به مون نایت است، زیرا زمانیکه مجموعه تلویزیونی Moon Knight در همایش کمیک کان سن دیگو معرفی شد، بسیاری امیدوار بودند که درست مثل کمیک‌ها، لحن جدی و تیره‌تری داشته باشد. متاسفانه برخلاف آنچه که انتظار می‌رفت، دیزنی با درجه سنی TV-MA موافقت نکرد و درنهایت سریال با درجه سنی TV-14 از دیزنی پلاس پخش شد.

شاید داستان، جلوه‌های ویژه یا بازی ستودنی اسکار آیزک (Oscar Isaac) از بزرگترین نقاط عطف سریال به‌شما برود، اما تضعیف کردن خشونت مون نایت و همچنین نداشتن هرگونه سکانس خشن و خونینی باعث شده تا طرفداران خیلی نسبت به‌ آینده مون نایت امیدوار نباشند. با این حال، داستان مولتی‌ورسی فیلم Deadpool 3 که از درجه سنی بزرگسال برخوردار است، می‌تواند به استودیو مارول اجازه بدهد تا مون نایت را در فازهای بعدی مخصوصا دو فیلم بعدی انتقام جویان و فصل دوم سریال انفرادیش، به‌شکلی متفاوت به‌تصویر بکشد.

با اینکه هنوز توسعه فصل دوم سریال Moon Knight تایید نشده و سرنوشت خوده شخصیت نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، اما طبق گزارش‌ و گمانه‌زنی‌های اخیر انتظار می‌رود شاهد حضور پررنگ مون نایت در یکی از فیلم‌های Blade، Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars باشیم.

3.9 11 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا