#مهسا_امینی

ستاره سریال The Walking Dead روح سوار دنیای سینمایی مارول می‌شود

بازیگر روح سوار در MCU تایید شد

روح سوار دنیای سینمایی مارول

همانطور که دنیای سینمایی مارول در فاز چهارم خود قرار دارد، انتظارات و امیدهای زیادی در مورد اینکه کدام شخصیت‌ها ممکن است وارد این مجموعه شوند وجود دارد. در میان تعداد روزافزون احتمالات، Ghost Rider بوده شخصیتیکه بسیار در میان مخاطبین محبوب است. شخصیتی که نیکلاس کیج قبلاً در سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۱ نقش این شخصیت را در مجموعه‌ای از فیلم‌هایی موفق بازی کرده است. اگر چه طرفداران انتظار داشتند که این نقش در MCU نیز با بازیگر اصلی بازگردانی شود، با این حال نورمن ریدوس، ستاره The Walking Dead و Death Stranding یکی از  گزینه‌های بسیار محبوب برای این نقش بود. اخیراً، ریدوس با لایک کردن توییت‌هایی در مورد اینکه چگونه باید این نقش را بازی کند، این احتمال را باری دیگر برای طرفداران تقویت کرده، و به نظر می‌رسد سر و صدایی که به وجود آمده توجه آنجلا کانگ، شو رانر سریال The Walking Dead را به خود جلب کرده است. در همین راستا کانگ روز دوشنبه توییتی در این زمینه منتشر کرد، که در آن گفته می‌شد ریدوس در نقش روح سوار دنیای سینمایی مارول حضور پیدا خواهد کرد. 

پیشنهاد ریدوس برای به تصویر کشیدن جانی بلیز در اوایل سال ۲۰۱۷ مطرح شد و تعداد بی‌شماری از فن‌آرت‌ها در این رابطه منتشر شده همچنین بازیگران دیگری برای تحقق آن کمپین ایجاد کردند. ریدس در مصاحبه‌ای اختصاصی برندون دیویس  عنوان کرده است که گفت و گو بر سر پروژه Ghost Rider سال‌هاست که در حال انجام است و او کاملا تمایل دارد تا این نقش را ایفا کند.

ماهیت یک Ghost Rider در طول سال‌های متفاوت همواره جالب بوده است، پس از اینکه گابریل لونا نسخه Robbie Reyes این شخصیت را در Agents of SHIELD به تصویر کشید. یک برنامه تلویزیونی اسپین آف Ghost Rider برای مدت کوتاهی برای Hulu در دست ساخت قرار گرفت، اما متاسفانه در نهایت به دلیل تغییر برنامه در دنیای مارول لغو شد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا