#مهسا_امینی

تصاویر جدیدی از بازی Nier Replicant منتشر شد

به دنیای آخرالزمانی خوش آمدید

NieR Replicant ver.1.22474487139

دو شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) و توی‌لاجیک (Toylogic) تصاویر جدیدی از بازی مورد انتظار Nier Replicant منتشر کرده‌اند.

بازی Nier Replicant هم‌اکنون در دست ساخت قرار دارد و این روزها اطلاعات تازه‌ای از آن به اشتراک گذاشته می‌شود. این بازی در سبک اکشن نقش‌آفرینی و سیستم مبارزات هک اند اسلش، توسط استودیوی بازی‌سازی توی‌لاجیک ساخته شده و اسکوئر انیکس انتشار آن را بر عهده دارد. این اثر نقش آفرینی تحت عنوان NieR Replicant ver.1.22474487139 معرفی شده و به زودی برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود.

بعد از اعلام تاریخ عرضه‌ی بازی NieR Replicant توسط توسعه‌دهندگان، توی‌لاجیک و اسکوئر انیکس اسکرین‌شات‌هایی از این عنوان مورد انتظار منتشر کردند. در این تصاویر شاهد بخش‌هایی از محیط بازی و قسمتی از مبارزات هستیم. لازم به ذکر است که تاریخ عرضه‌ی این عنوان در جریان توکیو گیم شو ۲۰۲۰، دوم اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ آوریل سال ۲۰۲۱) اعلام شده است. این تاریخ برای کاربران ژاپنی درنظر گرفته شده و یک روز بعد هم دیگر کشورها می‌توانند بازی را خریداری کنند.

بازی Nier محصول سال ۲۰۱۰ توسط Cavia و اسکوئر انیکس تولید و منتشر شد. این بازی اکشن نقش‌آفرینی برای کنسول‌های ایکس‌باکس 360 و پلی‌استیشن 3 عرضه و به یکی از بازی‌های محبوب آن دوره تبدیل شد. اکنون ده سال از تولید Nier می‌گذرد و اسکوئر انیکس به این مناسبت، بازی ریمستر شده‌ی Nier Replicant را معرفی کرد. طبق اطلاعات منتشر شده از سوی توسعه‌دهندگان، NieR Replicant در یک دنیای آخرالزمانی اتفاق می‌افتد. کاربران این بازی در نقش یک برادر برای درمان خواهر خود از یک بیماری کشنده در تلاش خواهند بود و در این مسیر با ماموریت‌ها و چالش‌های مختلفی رو به رو می‌شوند و باید با دشمنان بسیاری مقابله کنند.

بازی NieR Replicant ver.1.22474487139 قرار است در تاریخ ۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ آوریل سال ۲۰۲۱) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا