#مهسا_امینی

تاریخ انتشار بازی موبایلی سری Nier مشخص شد

تاریخ انتشار نسخه بین‌المللی منتشر شد

بازی Nier Reincarnation

این روزها به دلیل نزدیک شدن به اننشار بازی Nier Reincarnation بیشتر از هر زمانی نام این فرنچایز را می‌شنویم. پس از موفقیت بازی Nier Automata و در ادامه Nier Replicant، حالا نوبت به کوچ کردن این سری روی گوشی‌های همراه رسیده است.

اگه با دنیای Nier آشنا باشید، می‌دانید که این عنوان نقش‌آفرینی به بهترین شکل المان‌های فرهنگ غربی را با عناصر شرقی ترکیب و داستانی حماسی و خاص را روایت می‌کند. حالا فرنچایز Nier صاحب عنوانی فرعی است که مهمان سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS می‌شود.

این اثر Nier Reincarnation نام دارد و در تاریخ 6 مرداد عرضه خواهد شد. به گفته سایت تیم سازنده اگر همین حالا به سراغ فروشگاه‌های اپل و گوگل بروید و برای Reincarnation پیش‌ثبت‌نام کنید، بازی در هنگام عرضه به شما جم‌های اضافه‌ای خواهد داد که می‌توانید با آن‌ها از فروشگاه بازی خرید کنید. هم‌چنین به ازای هر صدهزار نفری که در این مرحله ثبت‌نام کنند، تعداد این جم‌ها افزایش پیدا خواهد کرد.

بازی Nier Reincarnation توسط استودیو ژاپنی Applibot ساخته می‌شود و ناشر آن Square Enix است. بیش از یک‌سال از زمان معرفی بازی و رونمایی آن می‌گذرد و حالا می‌توان این انتظار را داشت که این اثر آمادگی کامل برای عرضه را داشته باشد.

با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی Nier Reincarnation به نظر می‌رسد که سازندگان سعی کرده‌آند که حال و هوای سری اصلی را حفظ کنند و از ریشه‌های سری فاصله نگیرند.

این اثر به سراغ خط داستانی نسخه Automata بازمی‌گردد و تجربه‌ای مشابه به این بازی را برای شما به ارمغان می‌آورد. بازی Nier Reincarnation دارای محتوای منحصر به فردی است که قبلا شاهد آن نبوده‌ایم و هم‌چنین در بازی حداقل 15 سیاهچال قرار دارد که با فتح آن‌ها می‌توانید لباس و سلاح‌های جدید و بیشتری به دست آورید. البته قبلا این سیاهچال‌ها در فرمت یک محتوای اضافه برای بازی Nier Automata منتشر شده و بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفته بودند.

انتظار می‌رود این تنها شروع کار سری Nier روی گجت‌های قابل حمل باشد و در آینده احتمالا شاهد گسترش این سری روی همه پلتفرم‌ها خواهیم بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا