بازیگر نقش نیک فیوری در MCU نخواهد ماند؟

ترک نیک فیوری؟

بازیگر نقش نیک فیوری در MCU نخواهد ماند؟ آیدا امشاسفند ۲ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ مارول
بازیگر نقش نیک فیوری در MCU

ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson)، بازیگر نقش نیک فیوری در MCU از احتمال ماندن خود در دنیای مارول می‌گوید. جکسون در حال حاضر دارای طولانی‌ترین دوره حضور در MCU است، او برای اولین بار به عنوان رئیس SHIELD در صحنه پس از تیتراژ اولین فیلم استودیو مارول، Iron Man محصول سال ۲۰۰۸ معرفی شد. 

نیک فیوری (Nick Fury) در هر چهار فیلم Avengers از Infinity Saga حضور داشت، همچنین در سری انیمیشنی ?…What if و The Marvels در کنار همه اینها سریال Secret Invasion هم در این لیست حضور دارد. بعد از ۱۵ سال حضور مداوم و ۱۴ پروژه، آیا طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند این بازیگر ۷۴ ساله باز هم به ایفای نقش نیک فیوری در دنیای مارول بپردازد؟ ساموئل ال. جکسون، ستاره مارول، در صحبت با رسانه Empire به این موضوع پرداخت که تا چه زمانی می‌تواند نقش نیک فیوری را در دنیای سینمایی مارول ادامه دهد و این داستان ادامه دارد یا نه:

من واقعا از شخصیت نیک فیوری خوشم میاد و لذت می‌برم وقتی بازی می‌کنم. از این مسئله که تمام احتمالات رو در نظر می‌گیره خوشم میاد. پس احتمالا هنوز کارم تموم نشده و توی فاز جدید مارول هم اون وسط مسطا یه جایی منم هستم.

بازیگر نقش نیک فیوری در MCU چقدر دیگر در مارول می‌ماند؟

با نگاهی به حرف‌های بازیگر نقش نیک فیوری در MCU، واضح است که او قصد ندارد شخصیت نیک فیوری خود را به این زودی ها پشت سر بگذارد، به خصوص با توجه به اینکه قبلاً از یک صحنه مرگ ساختگی در فیلم Captain America: The Winter Soldier جان سالم به در برده است. جکسون نیز این روزها بیش از هر زمان دیگری در حال درخشش است، زیرا او در آستانه ایفای اولین نقش اصلی خود در MCU در سریال Secret Invasion است اما سوال اصلی اکنون این بوده که فیوری پس از بازی در فیلم‌های Secret Invasion و The Marvels به کجا می‌تواند بازگردد.

 ساده‌ترین انتخاب برای حضور نیک فیوری در سال ۲۰۲۵، Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars در سال ۲۰۲۶ خواهد بود و اگر این اتفاق بیفتد، فیوری تاکنون فیلمی از Avengers را در MCU از دست نداده است. منطقی‌ترین انتخاب برای فیلم‌های انفرادی احتمالاً Captain America: New World Order خواهد بود که می‌تواند او را در حال انتقال دانش و یا هشداری به سم ویلسون (Sam Wilson) در حالی که نقش برجسته‌تری در انتقام‌جویان بازی می‌کند، نشان دهد. 

همچنین ممکن است فیوری را در کمک به War Machine با بازی دان چیدل (Don Cheadle) در Armor Wars ببینیم که به عنوان یکی از آخرین روابط با تونی استارک عمل کند، زیرا دنیا در حال تغییر است که در آن فناوری استارک امکان دارد که در دستان اشتباهی قرار گیرد. همچنین بالاخره ددپول ۳ بالاخره جای خود را در MCU می‌گیرد، فیوری می‌تواند گزینه خوبی برای کمک به استقبال از تازه‌وارد Multiverse باشد. مهم نیست که فیوری پس از این سال کجا و چه زمانی ظاهر می‌شود، به نظر می‌رسد که زمان حضور جکسون در MCU هنوز به پایان نرسیده است، زیرا هنرمند پس از دریافت اعتبار به دنبال ادامه سفر خود با استودیو مارول است.

 
5 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا