بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس معرفی شدند

یازده اثر متنوع به این سرویس اضافه می‌شوند!

بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس

شرکت سرشناس مایکروسافت چندی پیش فهرست اسامی بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس را به اشتراک گذاشت که شامل عناوین پرطرفدار و ارزشمندی همچون Nier: Automata و Yakuza 6: The Song of Life می‌شود.

در ماه مارس سال جاری میلادی عناوین محبوب و برجسته‌ای از جمله NBA 2K21 و Football Manager 2021 راهی ایکس باکس گیم پس شدند. حال که دو هفته‌ای به اتمام این ماه باقی مانده، این سرویس همچنان میزبان بازی‌های جدیدی خواهد بود و مشترکین در طول دو هفته‌ی پیش رو می‌توانند علاوه بر کاتالوگ قبلی گیم پس، یازده بازی جدید دیگر را به صورت رایگان تجربه کنند. اولین بازی جدید نیمه‌ی دوم ماه مارس، Undertale نام دارد. این عنوان در حال حاضر به ایکس باکس گیم پس اضافه شده و کاربران از طریق سه پلتفرم کنسول‌های ایکس‌باکس، سرویس ایکس‌کلاد (xCloud) و رایانه‌ی شخصی قادر به تجربه‌ی آن هستند.

در روز بیست و هشتم اسفند ماه، شرکت مایکروسافت چهار بازی Empire of Sin و Nier: Automata و Star Wars: Squadrons و Torchlight III را به گیم پس اضافه می‌کند که بی‌شک تجربه‌ی آن‌ها خالی از لطف نیست و شما را برای مدت‌ها به خود سرگرم می‌کنند؛ به خصوص که زمان چندان زیادی از عرضه‌ی Star Wars: Squadrons نگذشته و این عنوان جدیدترین نسخه از مجموعه‌ی سری محبوب استارز وارز به حساب می‌آید.

پنج بازی متنوع در روز پنجم فروردین ماه سال آینده به ایکس باکس گیم پس راه می‌یابند که از برجسته‌ترین و شناخته شده‌ترین آن می‌توان به Yakuza 6: The Song of Life اشاره کرد. در آخر، بازی Outriders، جدیدترین اثر استودیوی پیپل کن فلای (People Can Fly)، همزمان با عرضه‌ی جهانی، در روز دوازدهم فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با یکم آوریل سال جاری میلادی) از طریق گیم پس تقدیم مشترکین کنسول‌های ایکس باکس و پلتفرم ابری ایکس‌کلاد خواهد شد.

در ادامه می‌توانید زمان‌بندی و فهرست اسامی بازی‌های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس در ماه مارس سال جاری میلادی را مشاهده کنید:

۲۸ اسفند ماه – ۱۸ مارس

 • Empire of Sin — کنسول، رایانه‌ی شخصی و ایکس‌کلاد
 • Nier: Automata — رایانه‌ی شخصی
 • Star Wars: Squadrons — کنسول
 • Torchlight III — رایانه‌ی شخصی

۵ فروردین ماه – ۲۵ مارس

 • Genesis Noir — کنسول و رایانه‌ی شخصی
 • Octopath Traveler — کنسول و رایانه‌ی شخصی
 • Pillars of Eternity II: Deadfire Ultimate Edition — رایانه‌ی شخصی
 • Supraland — رایانه‌ی شخصی
 • Yakuza 6: The Song of Life — کنسول، رایانه‌ی شخصی و ایکس‌کلاد

۱۰ فروردین – ۳۰ مارس

 • Narita Boy — کنسول، رایانه‌ی شخصی و ایکس‌کلاد

دوازدهم فروردین – یکم آوریل

 • Outriders — کنسول و ایکس‌کلاد

در حالی که شرکت مایکروسافت به طور مداوم عناوین متنوعی را به سرویس اشتراکی خود اضافه می‌کند، لیکن در این میان گاها برخی از بازی‌ها بنا به دلایلی برای همیشه ایکس باکس گیم پس را ترک می‌کنند. طبق گفته‌های ردموندی‌ها، سه بازی Hyperdot و Journey to the Savage Planet و Machinarium در روز یازدهم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۳۱ مارس سال جاری میلادی) برای همیشه از سرویس ایکس باکس گیم پس حذف می‌شوند. از این رو، اگر تا به امروز موفق به تجربه‌ی این سه اثر نشده‌اید، فرصت را از دست ندهید و در طول دو هفته‌ی پیش رو به تجربه‌ی آن‌ها بپردازید.

بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس

با توجه به این که ایکس باکس گیم پس یکی از بزرگ‌ترین مزایای ایکس باکس در طول نسل نهم به شمار می‌رود، شرکت مایکروسافت نیز چند ماهی است که در راستای گسترش جامعه‌ی سرویس اشتراکی خود، عناوین مختلف و بزرگی را تقدیم مشترکین خود می‌کند. در طول چند سال اخیر، تمامی بازی‌های انحصاری و فرست پارتی ردموندی‌ها از همان روز اول عرضه از طریق گیم پس در دسترس بازیکنان قرار گرفته‌اند و حال به نظر می‎رسد که از این پس برخی از آثار ترد پارتی نیز در روز نخست عرضه راهی این سرویس خواهند شد.

از طرفی، چند روز پیش بود که به دنبال خرید بتزدا و تمامی استودیوهای زیرمجموعه‌ی آن توسط مایکروسافت، این شرکت رسما اعلام کرد که  بازی Wolfenstein: Youngblood به همراه ۱۹ محصول دیگر بتزدا سافتورکس به سرویس ایکس باکس گیم پس اضافه می‌شوند. علاوه بر این، هفته پیش زمزمه‌هایی از ادغام سرویس اشتراکی یوپلی پلاس با گیم پس به گوش رسید که بر اساس آن، گویا عناوین بزرگی همچون اساسین کرید والهالا و واچ داگز لیجن راهی سرویس مذکور خواهند شد.

گفتنی است که ایکس باکس گیم پس یکی از سرویس‌های پولی و اشتراکی شبکه‌ی پرمخاطب ایکس باکس لایو برشمرده می‌شود که کاربران دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی صرفا با پرداخت مبلغ ۱۰ دلار می‌توانند ماهانه از تجربه‌ی رایگان بیش از چهارصد بازی ویدیویی مختلف لذت ببرند که بی‌شک عضویت در آن در بسیاری از هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کند. همچنین، اشتراک آلتیمیت یک پیشنهاد عالی دیگر از سوی ردموندی‌ها است که شامل عضویت ایکس باکس گیم پس و ایکس باکس لایو گلد می‌شود. به عبارتی، با این اشتراک می‌توانید علاوه بر بخش تک‌نفره و داستانی، به تجربه‌ی حالت چندنفره‌ی آنلاین بازی‌ها نیز بپردازید. عضویت یک ماهه‌ی این سرویس در حالت عادی به قیمت ۱۵ دلار قابل خریداری است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

بالا