آموزش: ترفند جدید DMZ تعداد تفنگ‌های بیمه شده شما را بی نهایت می‌کند!

بزرگ‌ترین مشکل بخش DMZ حل شد!

آموزش: ترفند جدید DMZ تعداد تفنگ‌های بیمه شده شما را بی نهایت می‌کند! نیما خدارحمی ۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
ترفند جدید DMZ

بازی DMZ این روزها به دلیل افزایش مبارزات PvP محبوبیت بسیاری پیدا کرده است، با این حال جریمه سنگین کاربران پس از مرگ، بسیاری را از آن دل زده می‌کند. اما ترفند جدید DMZ این مشکل را برطرف کرده و به شما آزادی عمل بیشتری می‌دهد!

ترفند جدید DMZ در وارزون 2 به شما اجازه می‌دهد به هر اندازه که علاقه دارید، وسایل مختلف جمع آوری کنید! بازی DMZ از زمان عرضه تا به امروز، مشکلات بسیاری داشته که کاربران به سود خود از آن‌ها استفاده کرده‌اند. با این حال بسیاری از آن‌ها به سرعت توسط توسعه دهندگان کشف و از دسترس خارج شده‌اند. اما ترفند جدیدی که این روزها کاربران از آن استفاده می‌کنند، از آنجایی که به مبارزات بازیکن در برابر بازیکن آسیبی نرسانده، هنوز توسط توسعه دهندگان کشف نشده و کاربران به طور مداوم از آن استفاده می‌کنند.

همانطور که می‌دانید بخش DMZ شباهت بسیاری به بازی Escape from Tarkov داشته و کاربران در صورت مرگ در بازی، به شدت جریمه می‌شوند. این بازی سیستم بیمه وسایل را در خود داشته، با این حال عموم کاربران به وسایل و سلاح‌هایی که در جریان بازی پیدا شده (Contrabands) بسنده می‌کنند. نکته منفی این موضوع، محدودیت شما در شخصی سازی سلاح‌ها است که ترفند جدید DMZ می‌تواند تا حد قابل قبولی این مشکل را رفع کند.

این ترفند توسط یوتیوبری با نام G_Traits کشف شده است و در هر تجربه بخش DMZ دو تفنگ بیمه شده را به صورت Contraband در اختیار شما قرار می‌دهد. شما برای این کار باید با دو تفنگ بیمه شده (Insured Weapons) وارد بازی شوید و به سوی منطقه جدید Koschei Complex در بخش Oasis منطقه ال مزرح بروید. زمانی که به ورودی Koschei Complex می‌رسید، هر دو تفنگ را بر زمین انداخته و بلافاصله و پیش از ورود به Koschei Complex از زمین بردارید. زمانی که صفحه بارگزاری منطقه جدید ظاهر می‌شود، به طور کامل از بازی کالاف دیوتی خارج شده و از نو وارد بازی شوید. اگر دو تفنگ بیمه شده شما در حالت Contraband قرار گرفتند و در عین حال تفنگ‌های بیمه شده نیاز به Cooldown نداشتند، ترفند شما با موفقیت انجام شده است.

لازم به ذکر است که شما می‌توانید از تمام ورودی‌های Koschei Complex برای پیاده سازی این ترفند استفاده کنید، اما ورودی منطقه Oasis بهترین نقطه برای انجام این کار است. نظر شما درباره ترفند جدید DMZ چیست؟ آیا شما از این ترفند استفاده خواهید کرد یا مخالف استفاده از مشکلات بازی به سود خود هستید؟ در انتظار نظرات شما هستیم.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا