آموزش: نحوه ورود به Koschei Complex در وارزون 2

خود را برای چالشی سخت اما ارزنده آماده کنید!

آموزش: نحوه ورود به Koschei Complex در وارزون 2 نیما خدارحمی ۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
ورود به Koschei Complex در وارزون 2

نیمه دوم فصل سوم وارزون 2، منطقه‌ای تازه را به نقشه ال مزرح افزوده است که ورود به آن در کنار تجربه‌ای جالب، شما را با برخی جوایز خوشحال می‌کند. در این مطلب قصد داریم نگاهی به نحوه ورود به Koschei Complex در وارزون 2 داشته باشیم.

منطقه Koschei Complex جدیدترین منطقه در ال مزرح (Al-Mazrah) است که البته در نقشه شما نمایش داده نمی‌شود. این منطقه دارای چندین نقطه ورود است که در بخش DMZ می‌توانید با مراجعه به این نقاط وارد منطقه شوید. البته فراموش نکنید که پس از ورود به این منطقه، شما راه بازگشتی به ال مزرح نخواهید داشت!

نحوه ورود به Koschei Complex در وارزون 2

شما اگر پیش‌تر عملیات Excavation در بخش DMZ را تکمیل کرده باشید، یک قدم جلو هستید، چرا که نقاط ورودی منطقه Koschei Complex دقیقا نقاط مشابه برای پیش برد عملیات Excavation و قرار دادن دستگاه‌ها هستند. شما از سه نقطه متفاوت می‌توانید وارد منطقه Koschei Complex شوید.

اولین نقطه برای ورود به Koschei Complex در ورودی منطقه Rohan Oil واقع شده است. شما پس از ورود به پارکینگ این منطقه رفته و به سمت ریل‌های قطار می‌روید. در میان ریل‌های قطار شما شکستگی بزرگ در دیوار خواهد دید. پس از ورود به شکستگی، در یک سنگر را تماشا خواهید کرد. زمان سنج را فعال کرده و منتظر باز شدن در منطقه Koschei Complex بمانید.

دومین نقطه ورود شما زیر پل منطقه Taraq Village واقع شده است. شما یک شکستگی دیگر زیر پل خواهید یافت که مسیر ورود شما به منطقه جدید خواهد بود.

سومین نقطه ورود به منطقه Koschei Complex در پارکینگ منطقه Al-Mazrah City است. در پارکینگ این منطقه شما پلکانی را می‌بینید. در پایین‌تر طبقه این بخش شما مثل گذشته شکستگی در دیوار خواهید دید که نشانگر محل ورود شما به منطقه Koschei Complex است.

در پایان باید اشاره داشت که شما در این منطقه نقشه نخواهید داشت و تعداد زیادی سرباز سطح سه برای کشتن شما کمین کرده‌اند. اما هدف شما چیست؟ هدف شما از بین بردن این دشمنان برای تکمیل عملیات Redacted در سطح چهارم عملیات Factionها است. آیا شما موفق به ورود به Koschei Complex در وارزون 2 شده‌اید؟ در انتظار تجربیات شما از این منطقه هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا