#مهسا_امینی

تازه‌ترین تیزر WandaVision هویت زنبوردار مرموز را فاش می‌کند

تعداد قسمت‌ها هم رسما مشخص شد

تازه‌ترین تیزر WandaVision

کانال یوتیوب Marvel Entertainment تازه‌ترین تیزر WandaVision را به اشتراک گذاشته است. این ویدیو هویت زنبوردار مرموز را فاش می‌کند.

اگر Agents of S.H.I.E.L.D را نادیده بگیریم، در سال ۲۰۲۰ میلادی هیچ گونه محتوایی مرتبط با دنیای سینمایی مارول منتشر نشد؛ اتفاقی که نتیجه‌ی همه‌گیری ویروس کرونا، تعطیلی سینماها و عقب افتادن پروژه‌های در حال ساخت از برنامه‌ریزی‌های اولیه بوده است. استودیوی آمریکایی قصد دارد با پخش فیلم‌ها و سریال‌های مختلف طی ۱۲ ماه آینده، به نوعی جبران مافات کرده باشد. WandaVision، یکی از اولین آثاری است که علاقه‌مندان می‌توانند به تماشای آن‌ها بنشینند؛ سریالی که با محوریت واندا ماکسیمف و ویژن ساخته شده و نقش مهمی را در شکل‌گیری آینده‌ی MCU ایفا می‌کند.

داستان پس از Avengers: Endgame جریان دارد. اگرچه واندا ماکسیمف جان معشوقه‌اش، یعنی ویژن را گرفت تا دست تانوس به سنگ ذهن نرسید اما این ربات به طریقی نامشخص بازگشته است. اسکارلت ویچ و ویکتور شید به شهر وست‌ویو رفته و زندگی مشترک خود را به عنوان دو انسان عادی آغاز می‌کنند. در ادامه اتفاقاتی رخ داده و دو شخصیت اصلی به ماهیت روزهایی که پشت سر می‌گذارند شک می‌کنند. همین اتفاق، باقی داستان را زمینه‌چینی می‌کند. به غیر از الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) و پل بتانی (Paul Bettany) نام‌های شناخته‌شده‌ی دیگری هم جلوی دوربین رفته‌اند که برای مثال می‌توان به کت دننیگز (Kat Dennings) اشاره کرد.

کانال یوتیوب Marvel Entertainment چندی پیش تازه‌ترین تیزر WandaVision را منتشر کرده است. این ویدیو مانند تیزرهایی که طی هفته‌های گذشته منتشر شدند، یک دقیقه زمان داشته و در ابتدا شخصیت‌های اصلی داستان را در حال گذراندن روزهایی خوب نشان می‌دهد. در ادامه اتفاقاتی را شاهد هستیم که باعث می‌شود واندا ماکسیمف و ویژن به ماهیت زندگی‌شان شک ببرند. یکی از این اتفاقات، خروج یک زنبوردار از منهول در وسط خیابان است. چنین صحنه‌ای را در ویدیوهای تبلیغاتی پیشین دیده بودیم اما اینبار هویت این شخص فاش شده است. طبق لوگویی که در پشت لباسش دیده می‌شود، او برای سازمان S.W.O.R.D کار می‌کند.

تازه‌ترین تیزر WandaVision

S.W.O.R.D، عملکردی شبیه به شیلد دارد، با این تفاوت محدوده‌ی عملیاتی‌اش تنها به زمین خلاصه نشده و فضا را هم تحت نظر دارد تا هیچ عاملی زمین و ساکنانش را تهدید کند. پیش از این، حضور S.W.O.R.D در دنیای سینمایی مارول شایعه شده بود اما نمایش لوگویش در تازه‌ترین تیزر WandaVision را می‌توان حکم تاییدی بر تمامی گزارش‌های غیر رسمی در نظر گرفت. در ضمن، از آن‌‎جایی که محتوای ویدیو در مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران قرار دارد، قادر به آپلود نیستیم. از همین رو، پیشنهاد می‌کنیم برای تماشا به آدرس ویدیو در یوتیوب مراجعه کنید.

والت دیزنی با ارسال اعلامیه‌ی مطبوعاتی برای وب سایت‌های مختلف، تعداد قسمت‌های WandaVision را به صورت رسمی تایید کرد. بر این اساس، نخستین سریال ابرقهرمانی دیزنی پلاس ۹ قسمت داشته و به صورت هفتگی پخش خواهد شد؛ مانند رویکردی که پیش از این در قبال The Mandalorian اتخاذ شده بود. این شرکت همچنین گفت پخش اثر در تاریخ ۲۶ دی (مصادف با ۱۵ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) آغاز شده و در تاریخ ۱۵ اسفند (مصادف با ۵ مارس) به پایان خواهد رسید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا