1%
  • 0/10

طرفداران سرباز زمستان احتمالاً از تماشای فیلم Thunderbolts خشمگین خواهند شد!

فیلمبرداری آغاز شده است

طرفداران سرباز زمستان احتمالاً از تماشای فیلم Thunderbolts خشمگین خواهند شد! ۱۳ ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
سرباز زمستان در فیلم Thunderbolts

یکی از افشاگرهای مشهور صنایع فیلم و سریال به نام دنیل ریچمن اطلاعات مهمی را از نقش سرباز زمستان در فیلم Thunderbolts لو داد.

تاندربولتز یکی از فیلم‌های جدید استودیو مارول بوده که اخیراً وارد فاز فیلمبرداری شده است. از همین رو، انتظار می‌رود طی روزها یا هفته‌های آتی تصاویری از پشت صحنه آن به فضای مجازی بیاید. در ضمن، داستان درباره گروهی از ضدقهرمانان و شرورهای فرنچایز Marvel Cinematic Universe بوده که از سوی دولت آمریکا به ماموریتی بسیار خطرناک فرستاده شده و در ادامه با حقایقی غافلگیرکننده مواجه می‌شوند.

سرباز زمستان با نقش آفرینی سباستین استن (Sebastian Stan)، مامور آمریکا با نقش آفرینی وایت راسل (Wyatt Russell)، یلنا بلووا با نقش آفرینی فلورنس پیو (Florence Pugh)، نگهبان سرخ با نقش آفرینی دیوید هاربر (David Harbour)، گوست با نقش آفرینی هانا جان کامن (Hannah John-Kamen) و تسک مستر با نقش آفرینی اولگا کوریلنکو (Olga Kurylenko) اعضای گروهی هستند که اتفاقات حول محورشان می‌چرخد.

دنیلی ریچمن (Daniel Richtman)، یکی از افشاگرهای مشهور صنایع فیلم و سریال بوده و اطلاعات مهمی را از نقش سرباز زمستان در فیلم Thunderbolts لو داده است. از آنجایی که باکی از محبوبیت بالایی در میان طرفداران برخوردار بوده و نسبت به دیگران، حضور پررنگتری در آثار MCU داشته، گمان می‌شد رهبری گروه تاندربولتز را بر عهده داشته باشد. طبق ادعای ریچمن، باکی وظیفه رهبری گروه را به دوش نمی‌کشد.

اطلاعاتی که دنیل ریچمن لو داده به همین مورد خلاصه نمی‌شود. او مدعی شده شخصیت‌های یلنا بلووا (Yelena Belova)، مامور آمریکا، سنتری، والنتینا دی فونتین و گوست در مقایسه با سرباز زمستان از اهمیت بالاتری در داستان فیلم Thunderbolts برخوردار هستند. در ضمن، یک افشاگر دیگر به نام CanWeGetToast گفته نام گروه از رئیس جمهور تادئوس تاندربولتز راس گرفته نشده و اشاره‌ای به تیم فوتبال یلنا در دوران مدرسه‌اش است. در ضمن، رئیس جمهور راس برخلاف برخلاف گزارش‌های قبلی در داستان حضور ندارد.

آیا باکی بارنز در فیلم جدید مارول می‌میرد؟

همانطور که گفته شد، سرباز زمستان حالا یکی از شخصیت‌های محبوب در میان طرفداران مارول است. از همین رو، اهمیت نداشتنش در فیلم Thunderbolts کاملاً غافلگیرکننده بوده و می‌تواند به بازخوردهای منفی طرفداران منجر شود. از همه مهمتر، می‌دانیم داستان حول محور ماموریتی می‌چرخد که برخی از شخصیت‌ها از آن جان سالم به در نمی‌برند. اگر مارول بخواهد باکی بارنز را حذف کند، بدون شک طرفداران با چنین اتفاقی کنار نخواهند آمد.

فیلم Thunderbolts از تاریخ ۱۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۲ مه سال ۲۰۲۵) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

13 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments