چرا این روزها همه از حضور تیلور سویفت در Deadpool 3 حرف می‌زنند؟

همه چیز از یک شایعه شروع شد

تیلور سویفت در Deadpool 3

اگرچه همه چیز از یک شایعه در فضای مجازی شروع شد، حالا تعداد زیادی از کاربران نسبت به حضور تیلور سویفت در Deadpool 3 به اطمینان رسیده‌اند.

قسمت سوم ددپول (Deadpool) پس از فراز و نشیب‌های فراوان تایید و چند ماه پیش وارد فاز فیلمبرداری شد. البته شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و پروژه بخاطر اعتصاب بازیگران هالیوود متوقف شده است. در حالی که مشخص نیست اعتصاب چه زمانی به پایان می‌رسد، گزارش‌های غیررسمی تاکید کرده‌اند Deadpool 3 برای مارول بالاترین اولویت را داشته و به محض فراهم شدن شرایط آن را بار دیگر جلوی دوربین می‌برد.

طبق اطلاعات رسمی، رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و هیو جکمن (Hugh Jackman) در Deadpool 3 حضور داشته و بترتیب نقش‌های وید ویلسون و ولورین (Wolverine) را ایفا می‌کنند. مارول به اعلام همین مورد بسنده کرده اما طی ماه‌های گذشته شایعه‌های زیادی به فضای مجازی آمدند که هایپ را برای سومین اقتباس سینمایی ددپول افزایش داده‌اند. اینطور که بنظر می‌رسد، اثر مزبور درباره مولتی ورس بوده و مخاطب حین تماشایش با شخصیت‌های قدیمی زیادی ملاقات می‌کند. به این مورد باید تیلور سویفت (Taylor Swift) را اضافه کرد که به گفته یک منبع غیررسمی، برای نقش دزلر (Dazzler) انتخاب شده است.

حالا همه چیز از یک شایعه فراتر رفته و گروهی از کاربران نسبت به حضور تیلور سویفت در Deadpool 3 به اطمینان رسیده‌اند. رایان رینولدز، هیو جکمن و شان لوی (Shawn Levy)، کارگردان فیلم، روز گذشته به ورزشگاه متلایف رفتند تا رقابت دو تیم Kansas City Chiefs و New York Jets را از نزدیک تماشا کنند. نکته جالب ماجرا اینجا است که خواننده مشهور آمریکایی نه تنها در ورزشگاه حضور داشته، بلکه دقیقاً کنار سه فعال سینما نشست. آن‌ها حتی بطور همزمان ورزشگاه را ترک کردند.

نقش آفرینی تیلور سویفت در Deadpool 3 در به هیچ وجه دور از ذهن نیست. او در حال حاضر یکی از بزرگترین نام‌های حوزه سرگرمی بوده و از همه مهمتر، رابطه دوستانه‌ای بین سویفت و رایان رینولدز برقرار است. بازیگر و تهیه کننده کانادایی حتی پاییز سال گذشته میلادی گفته بود اگر سویفت برنامه‌ای برای حضور در قسمت سوم ددپول داشته باشد، قطعاً از آن استقبال خواهد کرد.

دزلر یک جهش یافته بوده و از ابرقهرمانان کمیک بوک‌های مارول به شمار می‌رود. او قادر است امواج صدا را به نور یا موج‌های انرژی تبدیل کرده، به پرواز دربیاید و سپر دفاعی ایجاد کند. آلیسون بلر همچنین یک هنرپیشه و خواننده بااستعداد است. در ضمن، Deadpool 3 از تاریخ ۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۳ مه ۲۰۲۴) به سینماها خواهد آمد.

4 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا