جزئیات جدیدی از بازی NieR Replicant منتشر شد

Replicant فراتر از یک ریمستر خواهد بود!

جزئیات ریمستر NieR Replicant

به‌تازگی کارگردان بازی NieR Replicant، جزئیات بیشتری از این بازی را در اختیار طرفداران قرار داده است.

یوکو تارو (Yoko Taro)، کارگردان ریمستر نسخه‌ی اول مجموعه‌ی NieR، طی یک مصاحبه با مجله فامیتسو اطلاعات جدیدی را از بازی NieR Replicant منتشر کرده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در این مصاحبه، به نظر می‌رسد که NieR Replicant فراتر از یک ریمستر ساده خواهد بود. در این بازی، شاهد یک گیم‌پلی کاملا جدید نسبت به نسخه‌ی اصلی خواهیم بود. دلیل این اقدام سازندگان هم گیمرهای جدیدی است که اولین تجربه خودشان از مجموعه‌ی NieR به بازی NieR Automata بر می‌گردد. همچنین، تارو رسما اعلام کرد که برخی از اعضای استودیو پلاتینیوم گیمز (Platinum Games) به عنوان مشاور روی ساخت بازی کار خواهند کرد.

بازی NieR Replicant قرار است تا از همه جهت، یک بازی جدید نسبت به نسخه‌ی اصلی باشد؛ با این حال به نظر می‌رسد که در ریمستر، دوربین نسخه‌ی اصلی بازی بر جای خود باقی خواهد ماند. همچنین، چند صداپیشه‌ی جدید به بازی اضافه خواهند شد. با این حال تمامی صداپیشه‌های نسخه‌ی اصلی هم برای ساخت نسخه‌ی ریمستر در نقش خودشان به کار صداگذاری مشغول خواهند شد. لازم به ذکر است که تمامی دیالوگ‌ها با صداپیشه‌های قدیمی بازی مجددا ضبط خواهند شد.

این موضوع دو چیز را مشخص می‌کند؛ یکی اینکه صداپیشه‌های شخصیت‌هایی مثل 2B و 9S هر دو به ایفای نقش مجدد خود در Replicant خواهند پرداخت و دوم اینکه با توجه به اضافه شدن صداپیشه‌های جدید، شاهد حضور یک سری کاراکترهای جدید هم در بازی خواهیم بود.

ماه گذشته، اسکوئر انیکس (Square Enix) رسما از بازی NieR Replicant رونمایی کرد. این بازی در تاریخ نامعلومی برای پلتفرم‌های، پلی‌اسیتشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. Replicant، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی اولین بازی از مجموعه‌ی NieR که در سال ۲۰۱۰ برای کنسول‌های نسل هفتمی منتشر شد، محسوب می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا