تصویر پشت صحنه ماموریت غیرممکن 7 تام کروز و دیگر بازیگران را نشان می‌دهد

این عکس توسط کارگردان منتشر شده است

تصویر پشت صحنه ماموریت غیرممکن 7

کریستوفر مک کواری فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی تصویر پشت صحنه ماموریت غیرممکن 7 را از طریق اکانت اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است.

در پی موفقیت‌های Mission: Impossible – Fallout، پارامونت پیکچرز با پیشنهاد کریستوفر مک کواری (Christopher McQuarrie) مبنی بر فیلمبرداری پشت سر هم قسمت‌های هفتم و هشتم ماموریت غیرممکن موافقت کرد. به هر حال، این اقدام می‌تواند به کاهش هزینه‌ها منجر شود. فیلمبرداری قسمت هفتم در آستانه شروع شدن بود که همه‌گیری ویروس کرونا در ایتالیا رخ داد. از آن‌جایی که ابعاد اتفاق در آن برهه زمانی مشخص نبود، سازندگان به انگلستان رفتند تا صحنه‌های مربوط به این کشور را ضبط کنند اما آنجا هم با محدودیت‌های شدید اجتماعی مواجه شدند. بدین ترتیب، فاز تولید برای چند ماه متوقف شد. این شرایط تا تابستان حکمفرما بود و پس از کاهش نرخ ابتلا، مجوزها صادر شد. فیلمبرداری قسمت هفتم هنوز به انتها نرسیده است.

تام کروز (Tom Cruise) مطابق انتظار برای ایفای نقش ایتن هانت بازگشته است. وینگ ریمز (Ving Rhames)، سایمون پگ (Simon Pegg)، ربکا فرگوسن (Rebecca Ferguson) رونسا کربی (Vanessa Kirby) هم بار دیگر به عنوان ایسا فاست، لوتر استیکل، بنی دان و آلانا میتسوپولیس جلوی دوربین رفته‌اند. از بازیگران جدید می‌توان به هیلی اتول (Hayley Atwell) و پام کلمنتیئف (Pom Klementieff) اشاره کرد که به خاطر نقش‌آفرینی‌شان در فرنچایز سینمایی Marvel Cinematic Universe به شهرت رسیدند. در ضمن، اسای مورالس (Esai Morales) نقش آنتاگونیست را بر عهده دارد. در حال حاضر اطلاعاتی پیرامون شخصیت او موجود نیست.

کریستوفر مک کواری فعالیت نسبتا زیادی در فضای مجازی دارد. او چندی پیش تصویر پشت صحنه ماموریت غیرممکن 7 را در صفحه اینستاگرام خود به اشترا گذاشت که تعدادی از بازیگران را در خود جای داده است: تام کروز، وینگ ریمز، سایمون پگ، ربکا فرگوسن و گرگ تارزان دیویس (Greg Tarzan Davis). در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

آنجلا بست (Angela Bassett) در Mission: Impossible – Fallout نقش اریکا سلون را ایفا کرد که رئیس جدید سازمان سیا است. بست به مناسب انتشار فیلم Gunpowder Milkshake در سرویس استریم نتفلیکس مصاحبه‌ای را با Collider انجام داد. مطابق انتظار، بحث در میانه گفتگو به سمت فیلم‌های آینده بست کشیده شد. او در این بخش فاش کرد نمی‌تواند چیزی درباره ماموریت غیرممکن 7 بگوید زیرا در آن حضور ندارد اما احتمالا با شخصیت سلون در قسمت هشتم تجدید دیدار خواهیم داشت. بست چندان وارد جزئیات نشد اما طبق توضیحاتی که ارائه داده، همه‌گیری ویروس کرونا مقصر غیبت او در جدیدترین محصول پارامونت پیکچرز است.

ماموریت غیرممکن 7 قرار بود در تابستان سال جاری میلادی به سینماها بیاید اما شیوع ویروس کووید-۱۹ باعث شد اکرانش دو بار تاخیر بخورد. این فیلم در حال حاضر برای نمایش از تاریخ ۱ خرداد سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۲۲ مه سال ۲۰۲۲ میلادی) برنامه‌ریزی شده است. در ضمن، پارامونت پیکچرز قصد دارد جدیدترین اثر کیستوفر مک کواری را ۴۵ روز پس از آغاز اکران داخلی به سرویس استریم پارامونت پلاس بیاورد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا