احتمال ساخت Gunpowder Milkshake 2 چقدر است؟

استودیوکانال از پروژه‌های آینده خود می‌گوید

ساخت Gunpowder Milkshake 2

به لطف گزارشی که در وب سایت The Hollywood Reporter قرار گرفته، می‌توان گفت ساخت Gunpowder Milkshake 2 قطعی است.

نتفلیکس هم اکنون خود را برای انتشار فیلم‌های سینمایی و سریال‌های متعددی آماده می‌کند. یکی از پروژه‌ها، Gunpowder Milkshake نام دارد. داستان درباره زنی جوانی به نام سم است که سال‌ها مادرش او را ترک کرد و همین اتفاق، زمینه‌ساز تبدیلش به یک قاتل بی‌رحم و خونسرد شد. یکی از عملیات‌های پروتاگونیست از کنترل خارج شده و باعث شعله‌ور شدن جنگ میان گروه‌های تبهکاری می‌شود؛ جنگی که جان یک دختر ۸ ساله را تهدید می‌کند. در چنین شرایطی، سم تصمیم می‌گیرد به جای گوش دادن به دستورات به محافظت از دختر ۸ ساله بپردازد.

محصول مشترک نتفلیکس و استودیوکانال (StudioCanal) نام‌های شاخصی را در تیم بازیگری خود جای داده است. کارن گیلن (Karen Gillan) که با مجموعه‌های Guardians of the Galaxy و Jumanji شناخته می‌شود، به عنوان سم جلوی دوربین حاضر شده است. لینا هیدی (Lena Headey) بازیگر سرسی لنیستر در سریال بازی تاج و تخت نقش مادر سم را ایفا می‌کند. از دیگر اعضای شاخص تیم بازیگری می‌توان کارلا گوجینو (Carla Gugino)، میشل یئو (Michelle Yeoh) و آنجلا بست (Angela Bassett) را نام برد. در ضمن، وظیفه کارگردانی روی دوش‌های ناوت پپشادو (Navot Papushado) قرار داشته که چهره مشهوری به شمار نمی‌رود.

استودیوکانال به مناسبت سی‌امین سالگرد تاسیس و آغاز جشنواره فیلم کن یک بیانیه رسمی برای وب سایت The Hollywood Reporter ارسال و در آن از لیست آثار در دست ساخت خود رونمایی کرد. با توجه به متن گزارش، ساخت Gunpowder Milkshake 2 هم اکنون شروع شده و این فیلم در فاز اولیه قرار دارد. در صورتی که با روند ساخت آثار سینمایی آشنایی داشته باشید، باید بدانید در این فاز فیلمنامه نوشته شده و بودجه مورد نیاز برای ساخت تامین می‌شود. در ضمن، استودیوکانال در بیانیه خود وارد جزئیات نشد. در نتیجه، نمی‌دانیم کدام از یک دست‌اندرکاران جلو یا پشت دوربین بازمی‌گردند.

در پی موفقیت‌هایی که مجموعه جان ویک برای لاینزگیت به ثبت رساند، استودیوهای مختلف سعی کردند در مسیر مشابهی قدم بگذارند. مطابق انتظار، برخی از آن‌ها به هدف خود رسیده و برخی دیگر هم نتوانستند موفقیت‌های بزرگی را رقم بزنند. در دست ساخت بودن Gunpowder Milkshake 2 در حالی که قسمت اول هنوز منتشر نشده، نشان می‌دهد سازندگان امید زیادی به آن دارند.

در انتها، لازم به ذکر است Gunpowder Milkshake در تاریخ ۲۳ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۴ جولای) به نتفلیکس آمده و کاربران آمریکایی می‌توانند به تماشایش بپردازند. علاقه‌مندان در اروپا و دیگر کشورهای جهان هم قادر خواهند بود آن را در سینما ببینند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا