1%
  • 0/10

پوستر جدید Matrix 4 روی شخصیت‌های اصلی تمرکز دارد

ظاهرا آیتم‌های تبلیغاتی بیشتری در راه است

پوستر جدید Matrix 4 روی شخصیت‌های اصلی تمرکز دارد ۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
پوستر جدید Matrix 4

اکانت رسمی وارنر ساعاتی قبل پوستر جدید Matrix 4 را در اکانت توییتری خود به اشتراک گذاشت که روی نئو و ترینیتی تمرکز دارد.

استودیوهای هالیوودی امروزه ترجیح می‌دهند بودجه‌های خود را برای ساخت دنباله یا اقتباس‌ها اختصاص داده اما شرایط در دو دهه قبل کاملا متفاوت بود. خواهران واچوفسکی (The Wachowskis) علی‌رغم مشهور نبودن توانستند نظر وارنر را جلب کرده و برای ساخت سومین فیلم سینمایی خود ۶۳ میلیون دلار دریافت کنند. نتیجه تلاش‌های آن‌ها اثری به نام The Matrix بود که در ژوئن ۱۹۹۹ میلادی به سینماها آمد و توانست بیش از ۴۶۵ میلیون دلار بفروشد. از آنجایی که فیلم مزبور توانسته بود انتظارات مالی را برآورده کند، قسمت‌های دوم و سوم پشت سر هم فیلمبرداری شده و تحت عناوین The Matrix Reloaded و The Matrix Revolutions روی پرده نقره‌ای آمدند.

حال و با گذشت دو دهه، نوبت به قسمت چهارم رسیده است. اینبار خبری از لیلی واچوفسکی (Lily Wachowski) نبوده و لانا واچوفسکی (Lana Wachowski) به تنهایی وظایف نویسندگی و کارگردانی را به دوش می‌کشد. از دیگر چهره‌های آشنایی که بازمیی‌گردند، می‌توان به کیانو ریوز (Keanu Reeves)، کری ان ماس (Carrie-Anne Moss) و جیدا پینکت اسمیت (Jada Pinkett Smith) اشاره کرد که کاراکترهای نئو، ترینیتی و نایوبی را به تصویر می‌کشند. مطابق انتظار، محصول جدید وارنر نام‌های جدیدی را هم شامل می‌شود که برای مثال می‌توان به یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II)، جسیکا هنویک (Jessica Henwick)، جاناتان گروف (Jonathan Groff)، نیل پاتریک هریس (Neil Patrick Harris) و پریانکا چوپرا جوناس (Priyanka Chopra Jonas) اشاره کرد.

وارنر به واسطه یکی از اکانت‌های رسمی خود در شبکه اجتماعی توییتر پوستر جدید Matrix 4 را به اشتراک گذاشته است. این تصویر تبلیغاتی روی شخصیت‌های اصلی داستان، یعنی نئو و ترینیتی تمرکز دارد. در ادامه می‌توانید پوستر مزبور را مشاهده کنید:

وارنر روز گذشته اولین پوستر رسمی را منتشر کرد که جدا از ئو و ترینیتی، شخصیت‌های دیگری را هم شامل می‌شود. با در نظر گرفتن انتشار دو پوستر پشت سر هم می‌توان گفت تیم تبلیغاتی استودیو فعالیت خود را با محوریت جدیدترین قسمت ماتریکس آغاز کرده و طی هفته‌های آینده قطعا شاهد انتشار آیتم‌های تبلیغاتی بیشتری خواهیم بود. به هر حال، فاصله چندانی با اکران در سراسر جهان نداریم.

اولین تریلر ماتریکس 4 چند هفته پیش منتشر شد و در کنار ارائه اطلاعات اولیه با محوریت داستان، سوالات بسیار زیادی را در ذهن مخاطبان ایجاد کرد. در حال حاضر می‌دانیم نئو و ترینیتی به ماتریکس بازگشته و هیچ چیزی از اتفاقات گذشته به یاد نمی‌آورند. حتی نمی‌دانند در یک برهه زمانی عاشق یکدیگر بوده‌اند. البته نئو تعدادی از اتفاقات گذشته را در قالب رویا به یاد می‌آورد اما از آنجایی که نمی‌داند چه چیزی هستند، به یک تراپیست مراجعه می‌کند تا بتواند شرایط روحی خود را بهبود ببخشد. در همین حین، مورفیوس وارد ماجرا شده و قرص قرمز را به پروتاگونیست پیشنهاد می‌دهد. او هم با خوردن آن پی به حقیقت جهان پیرامون خود می‌برد؛ اتفاقی که باقی ماجرا را زمینه‌چینی می‌کند.

یکی از سوالات بسیار مهمی که طرفداران فعلا برایش پاسخی ندارند، نحوه بازگشت نئو و ترینیتی است. آن‌ها هر دو جان خود را در انتهای The Matrix Revolutions از دست داده بودند. دیگر سوال، به فعالیت دوباره ماتریکس مربوط می‌شود. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، ماشین‌ها در انتهای Revolutions به نئو وعده دادند انسان‌ها را آزاد کرده و به فعالیت شبیه‌ساز پایان می‌دهند.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم The Matrix Resurrections در تاریخ ۱ دی سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ دسامبر) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments