پوستر جدید Loki ساعتی عجیب و غریب را نشان می‌دهد

این سریال سال جاری میلادی از راه می‌رسد

پوستر جدید Loki

اکانت توییتری مارول ساعاتی قبل پوستر جدید Loki را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشت که ساعتی عجیب و غریب را نشان می‌دهد.

از آن‌جایی که اکران فیلم‌های Marvel Cinemtic Universe به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا و تعطیلی سینماها عقب افتاد، تمامی توجه‌ها در حال حاضر به سریال‌ها معطوف شده است. WandaVision در ژانویه سال جاری میلادی از طریق دیزنی پلاس پخش تا اولین محصول از فاز چهارم باشد که منتشر می‌شود. با گذشت مدت کوتاهی، The Falcon and the Winter Soldier از راه رسید و حالا هم طرفداران آثار ابرقهرمانی مارول برای تماشای Loki لحظه‌شماری می‌کنند. مطابق انتظار، تام هیدلستون (Tom Hiddleston) بازگشته تا بار دیگر نقش خدای شرارت را جلوی دوربین ایفا کند.

داستان Loki پس از Avengers: Endgame جریان دارد. در صورتی که به یاد داشته باشید، نسخه قدیمی لوکی در جریان اتفاقات فیلم به تسراکت دست یافت و از آن برای فرار استفاده کرد. اینطور که به نظر می‌رسد، برادر ناتنی ثور از سنگ مزبور برای سفر به دنیاها و خط‌های زمانی مختلف بهره می‌برد تا اینکه اعضای سازمان اختلالات زمانی (Time Variance Agency) به سراغش آمده و او را دستگیر می‌کنند. لوکی پس از دستگیری مجبور می‌شود با موبیوس ام. موبیوس یکی از ماموران سازمان همکاری کرده و صدماتی که به خط‌هایی زمانی مختلف زده را جبران کند. در غیر این صورت، محکوم به نابودی است.

در حالی که فاصله چندانی با عرضه نداریم، مارول پوستر جدید Loki را از طریق حساب توییتری خود در دسترس علاقه‌مندان قرار داد. تصویر مزبور دو نسخه متفاوت از لوکی را در کنار اوون ویلسون (Owen Wilson)، وونمی موساکو (Wunmi Mosaku) و گوگو امباتا-راو (Gugu Mbatha-Raw) نشان می‌دهد. این سه بازیگر به عنوان ماموران سازمان اختلالات زمانی جلوی دوربین  ظاهر شده‌اند. دیگر نکته قابل‌توجه پوستر، ساعتی کارتونی است که در گوشه سمت چپ دیده می‌شود. در ادامه پوستر قرار داده شده است:

ساعت کارتونی‌ای که در پوستر جدید Loki جدید دیده می‌شود، پیش از این در یکی از تریلرهای سریال حضور یافته بود. او شخصیتی به نام میس مینت (Miss Minute) بوده و به نوعی می‌توان آن را نمادی برای سازمان اختلالات زمانی دانست. اولین حضور این شخصیت چندان قابل‌توجه نبود. از همین رو، طرفداران گمان می‌کردند میس مینت تنها در تعداد انگشت شماری از صحنه‌ها حضور داشته و با گذشت مدت زمان کوتاهی از خط داستانی حذف می‌شود. حالا که میس مینت در پوستر هم به تصویر کشیده شده، گروهی از کاربران فضای مجازی حدس می‌زنند نقش میس مینت در جریان داستان احتمالا بیشتر از چیزی است که انتظار می‌رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا