تصاویر جدید سریال هاکای، هیلی استاینفلد را در نقش کیت بیشاپ نشان می‌دهند

این سریال در اواخر سال میلادی جاری منتشر خواهد شد

سریال هاکای

به تازگی تصاویر جدیدی از سریال مورد انتظار هاکای منتشر شده است که هیلی استاینفلد را در نقش کیت بیشاپ نشان می‌دهند. این طور که گفته شده سریال Hawkeye برای پخش در اواخر سال میلادی جاری آماده می‌شود.

مینی‌سریال هاکای، یکی از عناوین مورد انتظار فاز چهارم جهان سینمایی Marvel است که در آن، جرمی رنر قرار است باری دیگر برای ایفای نقش کلینت بارتون بازگردد. به جز او، هیلی استاینفلد نیز برای ایفای نقش یکی از مهم‌ترین شخصیت‌ها در این سریال حضور دارد. او به عنوان کیب بیشاپ در شده سریال Hawkeye حضور پیدا می‌کنند و مدتی پیش نیز اعلام شد ورا فارمیگا در نقش الینور بشاپ و مادر کیت، فرا فری در نقش کازی، تونی دالتون در نقش جک داکوسن و استاد کلین بارتون و همچنین زان مک‌کلارنون، برایان دارسی جیمز و آلاکوئا کراکس در این سریال ایفای نقش می‌کنند. علاوه بر این‌ها فلورنس پیو نیز به عنوان یلنا بلوا در این مجموعه حضور پیدا می‌کند.

تولید و فیلمبرداری سریال هاکای مدتیست که شروع شده و هم‌اکنون در آتلانتا ادامه دارد. وب‌سایت Just Jared به تازگی چند تصویر جدید را از این مجموعه منتشر کرده است که هیلی استاینفلد را به همراه لباس و تیر و کمانش در سریال Hawkeye نشان می‌دهند. شما در زیر می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

علاوه بر این خود هیلی استاینفلد نیز یک تصویر از هنگام کار خود در زمان ساخت این سریال به اشتراک گذاشت که شما می‌توانید در زیر آن را ببینید:

در کتاب‌های کمیک، کیت بیشاپ پس از کلینت بارتون تبدیل به هاکای می‌شود، او همچنین یکی از اعضای تیم انتقام‌جویان جوان است. هنوز مشخص نیست که آینده این شخصیت در جهان سینمایی Marvel چگونه خواهد بود. شاید کیت بیشاپ بتواند در آینده سریال اختصاصی خودش را داشته باشد یا این که نقش او در فازهای آینده پررنگتر شود، اما فعلا هیچ چیزی تائید نشده است.

طبق برنامه‌ریزی‌های شرکت Marvel Studios، سریال هاکای در پاییز سال ۲۰۲۱ از طریق سرویس اشتراکی Disney Plus در دسترس قرار خواهد گرفت. این مجموعه بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی Marvel است و وقایع پس از فیلم Avengers: Endgame را به تصویر می کشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا