جزئیات جدید از بازی Halo Infinite به صورت تصادفی لو رفت

یکی از دشمنان آشنای نسخه‌های قبل باز می‌گردد

جزئیات جدید از بازی Halo Infinite به صورت تصادفی لو رفت سید مجتبی محمودی ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
جزئیات جدید بازی Halo Infinite

ظاهرا اشتباه اکانت توییتر یک فروشگاه اسباب‌بازی باعث شده است تا جزئیات جدید و تازه‌ای از بازی Halo Infinite به صورت تصادفی لو برود.

نسخه‌ی بعدی از فرنچایز نامدار هیلو همزمان با عرضه‌ی کنسول نسل بعدی شرکت مایکروسافت یعنی Xbox Series X در دسترس قرار می‌گیرد. البته این بازی یک اثر میان نسلی خواهد بود و برای رایانه‌های شخصی و همچنین ایکس‌باکس وان هم منتشر خواهد شد. تابه‌حال مایکروسافت و استودیوی 343 Industries اطلاعات کمی از این عنوان منتشر کرده‌اند که شامل دو تریلر و همچنین صحبت‌های مختصری می‌شود. حال به واسطه‌ی اشتباه یک فروشگاه اسباب‌بازی جزئیات بیشتری از Halo Infinite می‌دانیم.

فروشگاه Mega Construx در توییتی که البته هم‌اکنون پاک شده است، تصویری از اسباب‌بازی‌های اختصاصی Halo Infinite منتشر کرده است که جزئیات جدیدی از بازی را در اختیارمان قرار می‌دهد. این تصویر از دو مجمسه‌ی کوچک با نام‌های Brute Warrior و Spartan GUNGNIR گرفته شده است. در مورد مجسمه‌ی اسپارتان صحبت خاصی وجود ندارد، اما مجسمه‌ی Brute این موضوع را تایید می‌کند که این نوع از دشمنان را برای اولین بار از نسخه‌ی Reach به بعد در Infinite ملاقات خواهیم کرد. این موجودات یکی از نژادهای عضو امپراتوری کاوننت هستند و در نسخه‌های اصلی، آخرین بار در نسخه‌ی Reach مشاهده شدند. آخرین حضور این موجودات به عنوان فرعی Halo Wars 2 باز می‌گردد. طراحی زره مجسمه هم مشابه پوشش این موجودات در همان بازی است.

به طور حتم در ماه‌های آینده اطلاعاتی درباره‌ی بازی مورد انتظار Halo Infinite توسط مایکروسافت و 343 Industries منتشر خواهد شد. اثری که انتظار می‌رود پس از قسمت پنجم که در برخی موارد به‌خصوص داستان آن‌چنان باب میل طرفداران نبود، بیشتر به ریشه‌های خود پایبند باشد و در بخش داستانی تجربه‌ای درخشان همانند سه‌گانه‌‌ی به‌یادماندنی استودیوی بانجی تحویل دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا