در صحنه پس از تیتراژ فیلم سریع و خشن 10 مهمان ناشناس جدیدی دیده می‌شود

ستاره‌های بیشتر؟

صحنه پس از تیتراژ فیلم سریع و خشن 10

با اینکه تولید این فیلم حدود یک سال پیش به اتمام رسیده، اما صحنه پس از تیتراژ فیلم سریع و خشن 10 که تازه منتشر شده خبر از یک شخصیت مهمان جدید می‌دهد.

در قسمت جدید فرانچایز اکشن Fast and Furious ، دومینیک تورتو (Dominic Toretto) با بازی وین دیزل (Vin Diesel) و گروهش درگیر انتقام جویی دانته ریز (Dante Reyes) با بازی جیسون موموآ (Jason Momoa) می‌شوند. دانته پسر هرنان ریز (Hernan Reyes) است که در قسمت پنجم فرانچایز نقش مقابل گروه تورتو را داشت. Fast X ستاره‌های جدیدی هم مانند بری لارسون (Brie Larson)، دانیلا ملچیور (Daniela Melchior)، و آلن ریچسون (Alan Ritchson) را در خود دارد اما شاید لیست تا همینجا به اتمام نرسد.
در حالی که فقط دو ماه به اکران فیلم در سینماها مانده، در گزارشی از مجله Hollywood reporter اشاره شده که بازیگران و عوامل برای فیلمبرداری یک تیتراژ جدید دور هم جمع شده‌اند. منابع نزدیک به ساخت فیلم اعلام کرده‌اند که « شاید » این قسمت از فرانچایز یک مهمان جدید اصلی داشته باشد ولی تازه وارد بودن و یا آشنا بودن این شخصیت برای کسی هنوز معلوم نیست.

فرانچایز Fast and Furious در سالهای متوالی و قسمت‌های مختلف مهمان های زیادی را در خود جای داده است. از رایان رینولدز (Ryan Reynolds) گرفته تا هنرمندانی مانند Iggy Azalea، و T-Pain همچنین Cardi B. با این حال، بخاطر نزدیک بودن این قسمت جدید و بی نام به داستان اصلی، به نظر می‌آید که به دنبال پایان رساندن یک داستان و قضیه است و جریان چیزی بیشتر از حضور یک شخصیت برای مفرح کردن فیلم باشد.
یکی از کاندیداهای بسیار محتمل این حضور، جیزل (Gisele) با بازی گل گدوت (Gal Gadot) است که قبلا یکی از اعضای گروه دومینیک بود. علیرغم کشته شدن این کاراکتر در Fast and Furious 6، حدس های زیادی برای بازگشت او زده شده و همینطور هان ( Han Lue) به صورت های مختلف به آن اشاره کرده است با اینکه گل گدوت قبلا به این موضوع اشاره کرده بود که زیاد برای بازی دوباره این نقش مطمئن نیست. با F9: The Fast Saga که هان را دوباره زنده کرد، زنده بودن جیزل هم چندین خارج از تصور نیست.
یکی دیگر از امکانات هرچند بسیار بعید، بازگشت لوک هابز (Luke Hobbs) با بازی دواین جانسون (Dwayne Johnson) می‌باشد. با توجه به اختلافاتی که بین جانسون و دیزل اتفاق افتاد و منجر به خروج او از فرانچایز شد، البته اگر اسپین آف Hobbs & Shaw را در نظر نگیریم، تردید های زیادی برای بازگشت او وجود دارد.
با این حال به خاطر اینکه اولین حضور هابز به قسمت پنجم باز میگردد، امکان بازگشتش وجود دارد. یا حتی یک نسخه CGI از پاول واکر (Paul Walker) هم امکان حضور خواهد داشت.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا