نقش بری لارسون در سریع و خشن 10 – Fast X چیست؟

تئوری خواهر برایان ادامه دارد

نقش بری لارسون در فیلم سریع و خشن 10 - Fast X چیست؟

بری لارسون در فیلم سریع و خشن 10 که با عنوان Fast X اکران می‌شود، قرار است تا شخصیتی جدید در سری باشد، اما نقش او در کنار دامینیک چیست؟

سری فیلم‌های سریع و خشن (Fast And Furious) همیشه برای بسیاری از طرفداران جذابیت خاصی داشته که هرگز مشابه آن را در هیچ فرنچایز دیگری ندیده‌ایم؛ طوری که حتی پس از اکران فیلم‌های این سری، انواع داستان‌های مکتوب و همچنین بازی‌های ویدیویی اقتباسی از آن منتشر شد که همگی نظر طرفداران را به نحوی جلب می‌کردند.

با این وجود بالاخره به پایان راه این سری رسیده‌ایم و ون دیزل (Vin Diesel)، بازیگر نقش اصلی این سری فیلم هم آن را به صورت رسمی تایید کرده است. فیلم سریع و خشن 10 که در دو قسمت اکران می‌شود، ابتدا با عنوان Fast X شروع خواهد شد که به زودی در سینماها اکران می‌شود و تریلر جدید آن را روز گذشته مشاهده و بررسی کردیم.

در این تریلر، ما عملا شاهد بازگشت تمامی شخصیت‌های موجود و زنده در فرنچایز سریع و خشن، (به جز هابز با بازی راک) با همان بازیگران اصلی بودیم. ون دیزل برای ایفای نقش دامینیک تورتو (Dominic Toretto) بازمی‌گردد و اینبار ماجرایی کاملا درباره خانواده را تجربه می‌کند. جیسون موموآ (Jason Momoa) در این فیلم نقش شخصیت منفی‌ای را بازی می‌کند که مدت‌ها پیش در فیلم‌های قدیمی سریع و خشن، تورتو و برایان اوکانر (Brian O’Connor) با بازی پاول واکر (Paul Walker) از او دزدی کرده بودند.

اما با وجود شخصیت‌های قدیمی و یک شخصیت منفی متفاوت، به نظر می‌رسد که چند چهره آشنا نیز در این اثر سینمایی حاضر خواهند شد که یکی از آن‌ها، تس (Tess) با بازی بری لارسون در فیلم سریع و خشن 10 است. در حال حاضر کمترین اطلاعات درباره تس منتشر شده و ما فقط یک دیالوگ و یک سکانس مبارزه از او را در تریلر فیلم Fast X مشاهده کردیم. با این حال، لویی لتریر (Louis Leterrier)، کارگردان این اثر سینمایی به تازگی توضیحات را درباره این شخصیت داده است.

توضیحات لتریر درباره شخصیت بری لارسون در فیلم سریع و خشن 10

لویی لتریر، کارگردان فیلم Fast X به تازگی توضیحاتی را درباره شخصیت تس در این اثر سینمایی ارائه داده تا بدانیم آیا او دشمن دامینیک و خانواده‌اش است، یا اینکه در کنار آن‌ها مبارزه می‌کند. به هر حال او در تریلر منتشر شده، به دام هشدار می‌دهد که دانته (Dante) یا همان شخصیت ابرشرور داستان، قصد دارد تا با تمام توانش سراغ او بیاید.

دام توی این بخش از داستان زندگیش، واقعا توی دردسر بزرگی افتاده و توی تاریکی قرار داره. حالا لازمه تا یکی اونو از این تاریکی دربیاره. تس همون فرده، و باید بدونید که ارتباط بزرگی رو با فرنچایز سریع و خشن داره. دام نیاز به یه دست برای کمک داره و تس دقیقا اومده تا همین کار رو انجام بده و کمکش کنه.

در واقع چنان که توضیح داده شده، به نظر می‌رسد که بری لارسون در فیلم سریع و خشن 10 یک شخصیت مثبت است که به کمک دام می‌رود. دامینیک در این فیلم قرار است تا با فردی مواجه شود که هدفش تکه تکه کردن خانواده‌ای است که او طی این مدت کنار خود نگه داشته و به آن‌ها وفادار است. خانواده برای دام الویت اول است و به همین دلیل نیز دانته قصد دارد تا آن را نابود کند.

با این وجود، همچنان پیشینه شخصیت تس خالی مانده و نمی‌دانیم که او دقیقا چه کسی است. بسیاری از تئوری‌های منتشر شده درباره فرنچایز سریع و خشن، به این موضوع اشاره می‌کنند که او خواهر برایان اوکانر است. کارگردان این فیلم اشاره کرده که شخصیت تس بیشترین ارتباط را با جهان سریع و خشن دارد و از قبل وجود داشته، تنها روی صحنه دیده نشده؛ این موضوع عملا تئوری خواهر برایان را تایید می‌کند!

اما آیا به نظر شما نقش بری لارسون در فیلم سریع و خشن 10 به عنوان تس، خواهر برایان اوکانر خواهد بود؟ یا اینکه این کاراکتر از طریق دیگری به جهان سریع و خشن مرتبط خواهد بود؟ در نظر داشته باشید که لویی لتریر گفته بود که مثل آثار قبلی در سری سریع و خشن، در این اثر جدید نیز ممکن است برخی شخصیت‌ها تغییر کنند و موضع خود را در مقابل یا در کنار دام عوض کنند.

4.2 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا