تیزر فیلم سریع و خشن 10 و قدرت‌نمایی دامینیک با ماشینش!

«هنوز ماشینم را نگرفتی..!»

تیزر فیلم سریع خشن 10 که با عنوان Fast X اکران خواهد شد، به تازگی منتشر شده و در آن، می‌توانید شاهد یک سکانس جدید از دامینیک تورتو باشید.

چند روز پیش بود که شاهد انتشار اولین تریلر از فیلم Fast X یا همان سریع و خشن 10 بودیم؛ اثری که قرار است تا داستان دامینیک تورتو (Dominic Toretto) را به پایان برساند. پیش از انتشار این تریلر نیز ویدیو تیزر تمامی آثار قبلی در سری سریع و خشن را دیده بودیم که قاعدتا برای طرفداران این فرنچایز بسیار جالب بوده است.

در تریلر منتشر شده، ما دیدیم که ظاهرا یکی از افرادی که در فیلم‌های قدیمی سری، دامینیک و برایان (Brian O’Connor) از او چیزی را دزدیده بودند، حال با بازی جیسون موموآ (Jason Momoa) بازگشته تا انتقام بزرگی را از دام و خانواده‌اش بگیرد! چیزی که ممکن به قیمت جان نزدیکان دامینیک تمام شود و او مجبور است تا بین افرادی که دوست دارد، افرادی را برای نجات دادن در الویت بگذارد!

با این وجود چیزی که در تریلر احتمالا بیشتر از همه نظر طرفداران را به خود جلب کرده بود، مربوط به سکانس نهایی آن، یعنی لحظه‌ای می‌شد که دام با همان ماشین معروف خود، دو هلی‌کوپتر را نابود می‌کند! این در حالی است که ادامه سکانس هرگز نشان نمی‌شود، تا اینکه امروز در تیزر فیلم سریع و خشن 10 شاهد آن بودیم.

در تیزر فوق، پس از تکرار برخی صحنه‌های از قبل دیده شده، می‌توانید مشاهده کنید که دامینیک تورتو موضوعی را به دشمن خود گوشزد می‌کند؛ آن هم این است که پس از اینکه دام چیزهای زیادی را از دست می‌دهد، هنوز ماشینش را از دست نداده! موردی که می‌تواند به شدت به ضرر شخصیت منفی داستان پیش برود.

فیلم سریع و خشن 10 – Fast X در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ (۱۹ می ۲۰۲۳) اکران خواهد شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا