1%
  • 0/10

شایعه جدید بازی GTA 6 باعث نگرانی طرفداران شده است!

روند ناامید کننده راکستار پس از عرضه سه گانه ریمستر شده!

شایعه جدید بازی GTA 6 باعث نگرانی طرفداران شده است! ۱ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
شایعات جدید بازی GTA 6

طرفداران سری بازی جی‌تی‌ای هنوز از مشکلات سه گانه ریمستر شده عصبانی بودند که شایعات جدید بازی GTA 6 آن‌ها را عصبانی‌تر از پیش کرد. روند توسعه بازی GTA 6 حال خوشی ندارد!

شایعاتی تازه از بازی Grand Theft Auto 6 منتشر شده که طرفداران بی شمار این فرنچایز بزرگ را نگران کرده است. حال هشت سال از انتشار آخرین نسخه این سری بازی یعنی GTA V و همینطور سه سال از انتشار آخرین نسخه سری RDR یعنی Red Dead Redemption 2 می‌گذرد و بدون شک بسیاری از ما انتظار رونمایی از بازی GTA 6 در آینده نزدیک را داریم که با توجه به شایعات اخیر، باید انتظارات خود را پایین آورده و فعلا به تجربه بازی GTA V مثل تمام سال‌های پیشین بپردازیم. شایعات منتشر شده حاکی از این هستند که بازی GTA 6 با مشکلاتی عمده در توسعه روبه‌رو شده است. البته ناگفته نماند که پیش‌تر نیز چنین شایعاتی منتشر شده بودند.

شایعات اخیر توسط فردی به نام AccNGT منتشر شده‌اند که اطلاعات بسیار معتبری از بازی Star Wars Eclipse پیش از معرفی آن در اختیار عموم قرار داد. به گفته او، روند توسعه بازی GTA V بسیار آشفته بوده و اطلاعات منتشر شده تابدین لحظه خبر از یک پروژه ناامید کننده می‌دهند. افشا کننده این اطلاعات تلاش داشت این موضوع را عمق نداده و به انتشار همین میزان از اطلاعات بسنده کرد.

متاسفانه ما اطلاعات بیشتری از این بازی در دست نداریم، با این حال گمان داریم که همین اطلاعات برای نگران شدن طرفداران یکی از بزرگ‌ترین فرنچایزهای دنیای گیم کافی بوده و آن‌ها را به فکر فرو می‌برد و بد نیست از نو بگوییم که AccNGT اولین شخصی نیست که ما را با این حقیقت تلخ روبه‌رو می‌کند. در ادامه می‌توانید توییت AccNGT درباره بازی GTA 6 را مطالعه کنید.

برخی افراد نمی‌دانند که روند توسعه این بازی چقدر آشفته است. من واقعا فکر می‌کنم که این بازی بسیاری را ناامید خواهد کرد (البته نه از نظر گرافیک و جلوه‌های بصری). اگر این بازی امسال یا اوایل سال ۲۰۲۲ معرفی شود، باید نگران باشیم.

در حال حاضر این اطلاعات را باید به چشم شایعه دید. نه تنها شخص AccNGT با راکستار یا دیگر شرکت‌های مربوط به سری بازی GTA در ارتباط نیست، بلکه مشکلات مرحله توسعه بازی معمولا در محصول نهایی رفع می‌شوند. در سوی دیگر استودیو راکستار کوچک‌ترین واکنشی به شایعات منتشر شده نشان نداده و انتظار نداریم شاهد واکنش آن‌ها باشیم. آن‌ها هرگز درباره شایعات نظر نداده و گمان نداریم سیاست آن‌ها عوض شود. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید استودیو راکستار بار دیگر طرفداران را پس از ناامید کردن آن‌ها در سه گانه GTA: The Trilogy – The Definitive Edition ناامید می‌کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments