برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

عنوان بازی جدید God of War به صورت رسمی اعلام شد!

آخرالزمان نزدیک است

عنوان بازی جدید God of War به صورت رسمی اعلام شد! ۰ ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید God of War

بازی جدید God of War از سال گذشته توسط سونی برای کنسول پلی استیشن 5 معرفی شده بود، با این حال اسم آن امروز توسط همین کمپانی لو رفته است.

سال گذشته هنگامی که اعلام شد کمپانی بزرگ مایکروسافت دست به خرید استودیوهای جدید از جمله بتزدا (Bethesda) زده است، تقریبا همه کاربران رقابت بین کنسولی در نسل نهم را به نفع این شرکت و همکاران آن می‌دانستند. با این وجود، رویداد سونی حدود چند ماه پس از آن شروع شد و با معرفی قابلیت‌های کنترلر دوال سنس طوفانی به پا کرد. اما نقطه اوج آن زمانی بود که در انتهای این مراسم آنلاین، ناگهان صدای کریتوس (Kratos)، شخصیت اصلی سری بازی God of War شنیده شد!

یک لوگو آبی رنگ، مانند جادو تبر دست این شخصیت، به علاوه یک خط دیالوگ که در آن به رویداد Ragnarok (در جهان اساطیر نورس) اشاره می‌شد کافی بود تا فروش واحدهای کنسول پلی استیشن 5 تا اوایل سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ به پایان برسد. اما عنوان این بازی جدید چیست؟ بسیاری از کاربران طی ماه‌های گذشته شایعه‌هایی را منتشر کرده‌اند که نام این عنوان God of War: Ragnarok خواهد بود. موردی که ظاهرا درست از آب درآمده است.

بازی جدید God of War با عنوان Ragnarok عرضه خواهد شد

رگناروک (Ragnarok) در داستان‌ها و اساطیر نورس، به نحوی پایان جهان است که در آن ازگارد (Asgard) نابود شده و خدایان آن از جمله اودین (Odin) و ثور (Thor) کشته می‌شوند. شاید بتوان این رویداد را به آخرالزمان ترجمه کرد، اما در بازی جدید God of War چه کسی این توانایی را دارد که خدایان نورس را با خاک یکسان کند؟ قاعدتا همان کسی که کل اساطیر یونان را با خنجرهای خود تکه تکه کرده بود!

لوگو بالا نشان دهنده عنوان این بازی است که در این فایل توسط سونی گذاشته شده بود. در این پرونده کوچک، سونی اظهار کرده که چرا کنسول پلی استیشن 5 یکی از بهترین رکوردهای عرضه در تاریخ را داشته و برنامه‌های سازندگان برای آینده این دستگاه چه خواهد بود. حال اگر به بخش معرفی بازی‌ها در آن دقت کنید، لوگو بازی God of War Ragnarok هم دیده می‌شود که عنوانی کاملا مشابه دارد. با این وجود لازم به ذکر است که این لوگو عملا از یکی از طراحی‌های‌های انجام شده توسط کاربران برداشته شده و معلوم نیست که سونی چرا از یک نسخه رسمی استفاده نکرده است. همچنین در نظر داشته باشید که این اطلاعات در حال حاضر لو رفته محسوب شده و ممکن است که نام بازی جدید God of War هنگام معرفی تغییر کند.

به هر حال اطلاعاتی که از بازی God of War Ragnarok در دست کاربران قرار دارد، در حال حاضر فوق‌العاده محدود است. به نحوی که حتی معلوم نیست این بازی دنباله عنوان سال ۲۰۱۸ بوده یا اینکه اسپین آف محسوب می‌شود. با این وجود شانس دنباله بودن این عنوان بسیار بیشتر است؛ به عبارتی یعنی شما نمی‌توانید پسران ثور را به همین راحتی قتل عام کرده و به راحتی فرار کنید مگر نه؟! همچنین گفته می‌شود که آترئوس یک شخصیت قابل بازی در این عنوان خواهد بود!

به علاوه، اینکه پلتفرم مقصد بازی به جز پلی استیشن 5 کدام خواهد بود هنوز معلوم نیست. تا حدی که احتمال می‌رود کنسول پلی استیشن 4 نیز برای همیشه فراموش شده و تنها شاهد عرضه بازی جدید God of War روی کنسول نسل نهمی سونی باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments