آترئوس ممکن است یکی از شخصیت‌های قابل بازی God of War: Ragnarok باشد

The Last of Us همچنان یکی از منابع الهام مهم این بازی است

آترئوس ممکن است یکی از شخصیت‌های قابل بازی God of War: Ragnarok باشد عرفان بدری ۱ ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
شخصیت‌های قابل بازی God of War: Ragnarok

بازی The Last of Us یکی از منابع الهام توسعه‌دهندگان استودیوی Santa Monica در ساخت عنوان God of War 2018 بود. حال به نظر می‌رسد، این تیم از دنباله‌ی The Last of Us نیز الهاماتی گرفته و ممکن است آترئوس یکی از شخصیت‌های قابل بازی God of War: Ragnarok باشد.

آخرین نسخه‌ی God of War یکی از ماندگارترین تجربه‌هایی است که بسیاری از بازیکن‌ها داشته‌اند. روایت تاثیرگذار و جذاب این عنوان توانست میلیون‌ها نفر را عاشق خود کند و داستان آن که روی ارتباط آشفته و در عین حال دوست‌داشتنی یک پدر و پسر تمرکز داشت، قطعا یکی از بهترین داستان‌هایی است که در کنسول پلی‌استیشن به تصویر کشیده شده است.

بازی تحسین‌شده‌ی The Last of Us تاثیرات بسیار زیادی روی God of War 2018 داشت و این موضوعی است که کوری بارلوگ، کارگردان این عنوان و همچنین دیگر توسعه‌دهندگان استودیوی Santa Monica تابه‌حال درباره‌ی آن بسیار صحبت کرده‌اند. حال این طور که به نظر می‌رسد، جدیدترین ساخته‌ی Naughty Dog یعنی The Last of Us Part 2 نیز یکی از منابع الهام مهم God of War: Ragnarok است و تیم Santa Monica قصد دارد تا تحت تاثیر آن یک ایده‌ی جدید و متفاوت را در آن پیاده کند.

به تازگی ساموئل متیوز، یکی از طراحان هنری استودیوی Santa Monica در جدیدترین پادکست God of War درباره‌ی این صحبت کرد که ممکن است آترئوس یکی از شخصیت‌های قابل بازی God of War: Ragnarok باشد. او گفت که احتمالا بازیکن‌ها در دنباله‌ی God of War بتوانند مانند The Last of Us Part 2 این شانس را داشته باشند که شخصیت دوست‌داشتنی آترئوس را کنترل کنند. این طور که به نظر می‌رسد تیم Santa Monica می‌خواهد God of War: Ragnarok هم ساختاری شبیه به The Last of Us Part 2 داشته باشد و مشابه آن که به ما امکان بازی در نقش دو شخصیت الی و ابی را می‌داد، اجازه‌ی کنترل کریتوس و آترئوس را بدهد.

این ایده در The Last of Us Part 2 مخالفان و طرفداران زیادی داشت و عده‌ای از آن به عنوان یک ایده‌ی جسورانه و بلندپروازانه یاد می‌کردند، در حالی که تعدادی هم می‌گفتند Naughty Dog با این کار به بازی اول The Last of Us خیانت کرده است. البته احتمال دارد طرفداران این ایده در God of War: Ragnarok در مقابل مخالفان آن بیشتر باشد.

بازی God of War: Ragnarok که البته هنوز مشخص نیست این نام نهایی آن باشد، برای عرضه در سال میلادی جاری و کنسول PS5 برنامه‌ریزی شده است، البته طبق گزارشات ممکن است شاهد در دسترس قرار گرفتن این عنوان در کنسول PS4 نیز باشیم. همچنین به تازگی شایعاتی منتشر شده که می‌گویند انتشار بازی با تاخیر روبه‌رو شده و احتمالا بازیکن‌ها نمی‌توانند امسال آن را تجربه کنند، اما شرکت Sony Interactive Entertainment هنوز هیچ چیزی را تائید نکرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا