انتشار نسخه جدید و رایگان The Division با تاخیر مواجه شده است

انتشار The Division Heartland

یوبیسافت در تازه‌ترین بیانیه خود که با محوریت عملکرد تجاری نوشته شد، از تاخیر در انتشار The Division Heartland خبر داده است.

الکترونیک آرتز و اکتیویژن با عناوین Apex Legends و Call of Duty Warzone توانسته‌اند به موفقیت قابل‌توجه در میان بازی‌های چندنفره و رایگان دست یابند. یوبیسافت که تمایلی نداشت از قافله عقب بیافتد، Hyper Scape را در آگوست سال گذشته میلادی عرضه کرد؛ این بازی به خاطر گان پلی و مکانیک‌های نامتعادل خود بازخوردهای متنقاضی را دریافت کرد و کاربران طی مدت زمان کوتاهی تصمیم گرفتند آن را برای همیشه کنار بگذارند. اگرچه فرانسوی‌ها قول دادند گیم پلی و سیستم‌های بازی اساسا تغییر می‌کنند، هایپر اسکیپ کاملا به دست فراموشی سپرده شده است. هر چند، این شکست دلیل نمی‌شود یوبیسافت دست از تلاش بردارد.

یوبیسافت اوایل سال جاری میلادی از سومین بازی در سری دیویژن رونمایی کرد که تحت عنوان Tom Clancy’s The Division Heartland شناخته می‌شود. ناشر فرانسوی هیچ گونه جزئیاتی را پیرامون بازی مزبور به اشتراک نگذاشت و مشخص نیست چه مدهایی را درون خود جای داده است. در حال حاضر تنها می‌دانیم رد استون اینترتینمنت (Red Storm Entertainment) وظیفه ساختش را به دوش می‌کشد و پس از آماده شدن، به صورت کاملا رایگان در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت. در ضمن، اگر افشای ویدیو گیم پلی را نادیده بگیریم، می‌توان گفت Heartland از زمان معرفی تا به امروز در سکوت خبری قرار داشته است.

یوبیسافت در تازه‌ترین گزارش تجاری خود اعلام کرد انتشار The Division Heartland با تاخیر مواجه شده است. این بازی قرار بود در سال مالی جاری به بازار بیاید اما سازنده و ناشر آمریکایی بنا به دلایلی تصمیم گرفته عرضه‌اش را تا سال مالی ۲۰۲۲ میلادی به تعویق بیاندازد. بدین ترتیب، بازی مزبور در بین بازه زمانی ۱۲ فروردین سال ۱۴۰۱ (مصادف با یک آوریل سال ۲۰۲۲ میلادی) و ۱۱ فروردین سال ۱۴۰۲ (مصادف با ۳۱ مارس سال ۲۰۲۳) در دسترس قرار خواهد گرفت. البته اطلاعات موجود در گزارش تجاری یوبیسافت تنها به Heartland اختصاص نشده و جزئیات جدیدی با محوریت ریمیک Prince of Persia: Sands of Time منتشر شده است. این بازی مانند Heartland تا پیش از آوریل ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد.

انتشار The Division Heartland
این تصویر به نسخه دوم دیویژن تعلق دارد

The Division Heartland تنها بازی رایگانی نیست که توسط یوبیسافت در دست ساخت قرار دارد. این ناشر بزرگ Tom Clancy’s Ghost Recon Frontline را هم توسعه می‌دهد که یک بتل رویال بوده و قرار است به صورت رایگان در دسترس علاقه‌مندان بگیرد. Frontline اخیرا معرفی شده اما شرایط بسیار بهتری از Heartland داشته و از گیم پلی آن رونمایی شده است. در نتیجه، کاربران می‌دانند چه محصولی در انتظارشان است. البته فرانتلاین در حال حاضر هیچ گونه تاریخ انتشار ندارد.

در شرایطی که فاصله زیادی با The Division Heartland داریم، یوبیسافت مشغول پشتیبانی از Tom Clancy’s The Division 2 است که در سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه شد و همچنان کاربران متعددی پای تجربه‌اش می‌نشینند. ناشر فرانسوی اخیرا مجبور شد انتشار جدیدترین آپدیت بزرگ آن را به تعویق بیاندازد. طبق وعده سازندگان، آپدیت مزبور نه تنها بهبودهایی را روی بخش‌های مختلف اعمال می‌کند، بلکه یک مد کاملا جدید را در خود جای داده است.

در انتها، لازم به ذکر است The Division Heartland برای کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم، گوگل استادیا، آمازون لونا و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد. البته فعلا خبری از نسخه نینتندو سوییچ نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا