برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

The Division Heartland | چه انتظاراتی از نسخه جدید و رایگان The Division داشته باشیم؟

ترکیب بتل رویال با بازی The Division؟ بله و خیر!

The Division Heartland | چه انتظاراتی از نسخه جدید و رایگان The Division داشته باشیم؟ ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
بازی The Division Heartland

سری بازی The Division شاید به موفقیت دیگر بازی‌های شرکت یوبیسافت نرسید، ولی بازیکنان این بازی بدون شک از متعصب‌ترین و پروپاقرص‌ترین جامعه‌هایی هستند که دنیای بازی‌های ویدیویی به خود دیده و حال معرفی نسخه جدید این بازی آن‌ها را به‌وجد آورده است.

شرکت یوبیسافت دیروز از توسعه بازی جدید خود از سری The Division با سبک Looter Shooter با نام The Division Heartland خبر داد و همچنین اعلام کرد که این بازی رایگان خواهد بود. این بازی توسط استودیو Red Storm Entertainment در دست توسعه بوده که تحت نظر شرکت یوبیسافت فعالیت داشته و وظیفه توسعه دو نسخه منتشر شده از بازی The Division‌ نیز برعهده این استودیو بوده است. درحال حاضر اطلاعات چندانی از بازی The Division Heartland در دست نبوده و تاریخ انتشار این بازی نیز مشخص نشده است.

با این حال بسیاری معتقدند که سبک این بازی بسیار نزدیک به سبک بتل رویال خواهد بود و بسیاری دیگر معتقدند این بازی یک بتل رویال کامل است. طی چند سال اخیر نیز شایعاتی درباره یک نسخه بتل رویال از سری بازی The Division به‌گوش می‌رسید که البته هیچگاه عملی نشد. از زمان انتشار بازی‌های PlayerUnknown’s Battlegrounds یا همان PUBG و Fortnite، تقریبا تمامی استودیوهای بازی سازی به سبک بتل رویال روی آورده و اکثریت آن‌ها مانند بازی The Division Heartland رایگان هستند و برخی از آن‌ها مانند بازی Call of Duty Warzone با موفقیتی خارق‌العاده روبه‌رو شده و برخی دیگر مانند Battlefield Firestorm شکستی مفتضحانه را برای توسعه دهنده به‌دنبال داشتند.

شرکت یوبیسافت در زمان معرفی بازی The Division Heartland به ما قول داده که نگاهی جدید به‌ دنیای این سری بازی را برای ما رقم خواهد زد، پس اگر سبک این بازی کمی از سبک اصلی خود یعنی Looter Shooter فاصله بگیرد، نباید تعجب کرده و به‌نظر کاملا برنامه ریزی شده است. شرکت یوبیسافت از همین لحظه به شما اجازه ثبت نام برای حالت Early Access را فراهم ساخته و به همین دلیل گمان داریم به‌زودی انبوهی از اطلاعات جدید درباره این بازی در اختیار ما قرار گیرد.

نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت است، نیم نگاه این سری بازی به سبک‌هایی شبیه به بتل رویال و بازی‌های سبک بقا در گذشته قلمداد می‌شود. اگر شما نسخه اول سری بازی The Division را تجربه کرده باشید، با بخش Survival آشنا هستید. این بخش که پس از عرضه بازی به این نسخه افزوده شد با سقوط یک هلیکوپتر در Dark Zone منطقه منهتن شهر نیویورک، خطرناک‌ترین منطقه بازی، آغاز می‌شد و بازیکنان در نبردهای PvP و البته PvE به جنگیدن می‌پرداختند. گرچه نمی‌توان این بازی را بتل رویال دانست، ولی شباهت‌های زیادی به بازی‌های Escape from Tarkov و Hunt: Showdown داشت که در آن‌ها شما باید وسایل مورد نیاز را جمع آوری کرده، تعدادی عملیات را پشت سر گذاشته و وسایل را به‌سلامت از منطقه نبرد به بیرون ببرید.

حال با توجه به این مسئله، گمان داریم که بازی The Division Heartland نیز بسیار شبیه به سبک Survival باشد. ما در بازی‌های Escape from Tarkov و Hunt: Showdown با مکانیسم Permadeath سروکار داریم که طی آن شما پس از مردن در بازی تمام وسایلی که با خود به منطقه نبرد آورده و تمام وسایلی که از منطقه جمع آوری کرده‌اید را به‌همراه شخصیت درون بازی خود به‌طور کامل از دست می‌دهید. گمان می‌رود چنین مکانیسم و سیستم، یا چیزی شبیه به آن با یک بازی سبک بتل رویال به‌خوبی همگام شوند که شما برای هر بازی از نیروهای Division یا نیروهای دیگر گروه‌ها برای پیشروی استفاده کنید. تمامی بازی‌های بتل رویال از یک داستان در پس زمینه نیز پیروی کرده و ممکن است این بازی نیز بخشی از داستان کلی سری بازی The Division را برای ما شرح دهد و برخی معتقدند که داستان بازی طی رخدادی فاجعه آمیز در ایالت‌های غرب میانه ایالات متحده که بزرگ‌ترین شهر آن شیکاگوست رخ دهد.

اگر تمامی این حدس و گمان‌ها به حقیقت بپیوندند، باید شاهد یک بازی جذاب و احتمال پرمخاطب باشیم که می‌تواند تمام نسخه‌های سری بازی The Division را دوباره زنده و سرورهای آن‌ها را مملو از بازیکن کند. بااین حال همگی این‌ها در حد حدس و گمان بوده و باید منتظر انتشار اطلاعات رسمی از طرف تیم یوبیسافت یا Red Storm Entertainment باشیم. شما فکر می‌کنید بازی The Division Heartland قدرت زنده کرده کلی سری The Division را داشته و توسعه دهندگان می‌توانند یک بازی درخور یوبیسافت را عرضه کنند؟ منتظر نظرات شما درباره این بازی و آینده سری بازی The Division هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments