ویدیو گیم پلی و اطلاعاتی از حالت‌های بازی The Division Heartland لو رفت!

Heartland ناجی دیویژن و یوبی‌سافت می‌شود؟

ویدیو گیم پلی و اطلاعاتی از حالت‌های بازی The Division Heartland لو رفت! نیما خدارحمی ۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر بازی

اطلاعات مربوط به بازی The Division Heartland بسیار زودتر از آن چیزی که فکرش را می‌کردیم توسط افراد مختلف لو رفته که به‌گفته توسعه دهندگان باعث خراب کردن سورپرایز آن‌ها برای طرفداران شده است.

تیم Red Storm Entertainment درحال حاضر پروژه توسعه نسخه بعدی و رایگان سری The Division با نام The Division Heartland را برعهده دارد، ولی اطلاعات و ویدیوهایی درباره گیم پلی این بازی بسیار سریع‌تر از چیزی که فکرش را می‌کردیم لو رفته است. ویدیویی ۲۰ دقیقه‌ای در فضای مجازی پخش شده که بخشی از گیم پلی حالت Closed Test این عنوان یا همان حالت تست درون شرکت را به نمایش می‌گذارد. گیم پلی بازی The Division Heartland بسیار شبیه به دو نسخه پیشین بوده که طرفداران این سری با آن آشنایی کامل داشته و نباید انتظار تغییراتی بزرگ داشته باشند، ولی یوبیسافت تمام تلاش خود را کرده تا این عنوان را به‌گونه‌ای توسعه دهد که بازیکنان جدید نیز بتوانند به آن بپیوندند و احساس غریبی چه در بخش گیم پلی و چه در بخش داستان بازی نداشته باشند.

کاربری توییتری با نام SkyLeaks بخشی کوتاه از این گیم پلی را در صفحه خود به‌اشتراک گذاشت و نکته جالب وجود عبارت «بسیار محتمل» در بخش پایینی این ویدیو است.

شما می‌توانید نسخه‌ی کامل ویدیو گیم‌پلی بازی The Division Heartland را در بالای همین صفحه تماشا کنید.

این ویدیو ابتدا با حضور خانم تیلور اپرلی (Taylor Epperly) طراح ارشد بازی آغاز شده که توضیحاتی جامع درباره بازی با اعضای تیم Closed Test را به‌اشتراک می‌گذارد. به‌گفته او ما از شهرهای بزرگ ایالات متحده فاصله گرفته و در منطقه‌ای کوچک با نام Silver Creek به‌جنگیدن می‌پردازیم. او در ادامه اشاره داشت که بازی شامل حالت PvE با نام Expedition و یک حالت PvEvP با نام Storm با حضور ۴۵ بازیکن خواهد شد. اپرلی در این باره گفت:

هر دو حالت بازی مملو از کاوش، گردش، غارت، مبارزه و بقا خواهند بود و همه این اعمال را باید همزمان طی مبارزه با پخش شدن آلوده‌ترین ویروسی که تیم The Division تابه‌حال با آن روبه‌رو شده انجام دهید.

خانم اپرلی ویدیو را با درخواست لو ندادن این ویدیو و البته لو ندادن گیم پلی و خراب نکردن سورپرایز برای جامعه The Division خاتمه داد، ولی اینگونه که به‌نظر می‌رسد به سخنان او اعتنایی نشده است. او همچنین اشاره داشت که تیم سازنده پیگیر اخبار و ویدیوهای لو رفته در فضای مجازی خواهد بود. حال ما گمان داریم که آن‌ها نیز ویدیو گیم پلی لو رفته در فضای اینترنت را مشاهده کرده‌اند که اولین مرتبه در وبسایت Vimeo توسط شخصی با نام Hook_emGaming به‌اشتراک گذاشته شده و تمام بخش‌هایی که اپرلی به آن‌ها اشاره داشته را تجربه می‌کند.

شرکت یوبیسافت در زمان معرفی این بازی اطلاعاتی ناچیز درباره آینده سری The Division در اختیار کاربران قرار داده و به‌گفته آن‌ها استودیو Red Storm بهترین استودیو برای توسعه این بازی‌ست. یوبیسافت در این باره گفت:

امروز مفتخریم بازی The Division Heartland یک بازی رایگان از دنیای The Division را معرفی کنیم که توسط استودیو Red Storm دردست توسعه است. آن‌ها از سال ۱۹۹۷ روی بازی‌های سری Tom Clancy فعالیت داشته و تجربه بالای آن‌ها در انبوهی از بازی‌ها که جدیدترین آن‌ها سری The Division بوده، آن‌ها را تبدیل به بهترین تیم برای توسعه نسخه سوم این سری بازی می‌کند. بازی Heartland نسخه‌ای مستقل بوده که نیازمند تجربه از نسخه‌های پیشین سری The Division برای لذت بردن نیست، بااین حال نگاه و فضایی جدید به این سری می‌بخشد.

شکی نیست که این ویدیوها و اخبار لو رفته همه چیز را درباره بازی The Division Heartland مشخص نکرده و کارنامه درخشان یوبیسافت همیشه برای طرفداران سورپرایزهایی داشته است. شما فکر می‌کنید این بازی چگونه پیش می‌رود؟ یوبیسافت می‌تواند با این بازی سری The Division را به اوج برساند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا