#مهسا_امینی

تماشا کنید: بازی رایگان Ghost Recon Frontline معرفی شد

درس بزرگ یوبیسافت از شکست‌های پیشین

دو نسخه اخیر سری بازی Ghost Recon شکست بزرگی برای یوبیسافت بودند، ولی یوبیسافت همیشه پای بازی‌های خود مانده و با معرفی انتشار نسخه‌های جدید، طرفداران خود را ناامید نمی‌کند. نسخه جدید سری بازی Ghost Recon معرفی شد.

شرکت یوبیسافت از نسخه جدید سری Ghost Recon پرده برداری کرد و ما شاهد تغییر رویه کامل در این بازی هستیم که این نسخه را به‌طور کلی از دو نسخه پیشین متمایز می‌کند. شرکت یوبیسافت طی سال اخیر سرمایه گذاری بسیاری روی عناوین رایگان داشته و و ما طی سال جاری میلادی شاهد رونمایی از دو بازی رایگان The Division Heartland و Tom Clancy’s XDefiant بودیم و نسخه جدید و رایگان سری بازی Ghost Recon با نام Ghost Recon Frontline نیز به انتشار خواهد رسید.

در ابتدای مطلب به تغییر رویه کلی این سری بازی اشاره شد و باید گفت این تغییرات تنها از جهت هزینه نبوده و سبک بازی نیز تاحد زیادی تغییر یافته است. ما در بازی Ghost Recon Frontline شاهد سبک PvP خواهیم بود و این همان چیزی‌ست که نسخه جدید سری Ghost Recon را از دو نسخه پیشین آن متمایز می‌کند. یوبیسافت درباره بازی پیش‌روی خود از سری Ghost Recon گفت:

بازی جهان باز ما در جزیره دریکمور (Drakemoor Island) جریان داشته و مملو از زیست بوم‌ها و مکان‌های دیدنی متفاوت است. حالت‌های بازی مختلفی نیز در بازی وجود داشته و سرآمد آن‌ها حالت Expdeition یا به بیان دیگر حالت بتل رویال بازی ماست.

در حالت Expedition بیش از ۱۰۰ بازیکن در گروه‌های سه نفره به نبرد در برابر یکدیگر می‌روند. خبری از دایره‌هایی که مدام کوچک می‌شوند نیست و در عوض گروه‌ها باید سری عملیات‌هایی را با موفقیت تکمیل کرده و هدف آن‌ها جمع آوری میزانی مشخص از اطلاعات، رساندن خود به محل تخلیه و تخلیه آن‌هاست. زمانی که شما در حال تخلیه اطلاعات هستید، سایر بازیکنان در نقشه متوجه شده و فرار موفق شما به معنای پیروزی‌ست.

بازی Ghost Recon Frontline همچنین از ابزار پشتیبانی بسیاری بهره برده و آزادی عمل در استفاده از آن‌ها، شخصی سازی و کسب تجربه برای استفاده از آن‌ها جز ارکان اصلی این بازی محسوب می‌شوند. تابدین لحظه سه کلاس از این بازی معرفی شده که شامل Assault، متخصص نبردهای دور برد، کلاس Support، متخصص سنگربندی و تقویت سیستم‌های دفاعی و کلاس Scout متخصص در شناسایی می‌شوند. بازیکنان می‌توانند بین این سه کلاس جابجا شوند.

بازی Ghost Recon Frontline در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس، رایانه‌های شخصی، گوگل استادیا و آمازون لونا منتشر خواهد شد. یوبیسافت همچنین اعلام کرد که ما شاهد چندین نسخه بتا از این بازی پیش از انتشار نهایی خواهیم بود که اولین آن‌ها در تاریخ ۱۴ اکتبر، برابر با ۲۲ مهر ماه الی ۲۱ اکتبر، برابر با ۲۹ مهر ماه به‌طور انحصاری برای رایانه‌های شخصی در اروپا منتشر خواهد شد و شما می‌توانید از هر سه کلاس در این بازی بهره ببرید.

اینگونه به‌نظر می‌رسد که یوبیسافت از شکست‌های اخیر خود در سری بازی Ghost Recon درس گرفته و به‌دنبال کسب احترام از دسته رفته این سری بازی دوست داشتنی‌ست. شما بازی Ghost Recon Frontline را چگونه می‌بینید؟ آیا حالت Expedition می‌تواند دری جدید به دنیای عظیم بتل رویال باشد؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا